
Kamil852
Użytkownik-
Liczba zawartości
14 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Zawartość dodana przez Kamil852
-
Witam, skończyłem studia inżynierskie na kierunku Oceanotechnika, specjalność Budowa Okrętów i Jachtów, na Politechnice Gdańskiej. Jako, że podjąłem pracę w zawodzie, zastanawiam się nad studiami magisterskimi, zaocznymi na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Powodem wyboru MiBM jest chęć rozwoju w innej dziedzinie. Z racji że jest to troche inna dziedzina, zastanawiam się czy dam radę nadrobić różnice, którę są między kierunkami, ponieważ nie mam takiej wiedzy, jak absolwent MiBM 1 stopnia. Czy ktoś z Was poszedł na MiBM będąc wcześniej na innym kierunku, lub może słyszeliście takie sytuacje od znajomych? Będę wdzięczny za podzielenie się doświadczeniami. Pozdrawiam!
-
Witam, jestem na drugim semestrze Oceanotechniki na PG. W najbliższym czasie czeka mnie wybór specjalności. Zastanawiam się nad dwiema. Budowa okrętów i jachtów oraz Maszyny, siłownie, urządzenia. Czy jest tu osoba która mogła by nieco przybliżyć jak wyglądają te specjalności?
-
spokojnie, wiem gdzie po tym jest praca, dużo o tym czytałem. Mówią nam, że to dobry kierunek, jest po tym praca ale nie mogę znaleźć nigdzie konkretnej oferty np. inżyniera w stoczni. Stąd moje pytanie
-
Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca inżyniera oceanotechniki. Jestem na pierwszym roku, interesują mnie specjalności: budowa okrętów i jachtów oraz maszyny i siłownie okrętowe. Gdy uda mi się już skończyć studia, jak będzie wyglądała moja praca? Na czym będzie polegała?
-
Dzieki za pomoc, zastanawiałem się jeszcze nad Transportem ale chyba ostatecznie wybiore Oceanotechnike
-
To gdzie można pracować po Oceanotechnice? Mógłbyś podać przykłady zawodów? Pozdrawiam
-
Witam, mam pytanie, jak wygląda praca po oceanotechnice? Czy jest to tylko i wyłącznie projektowanie?
-
Może źle sie wyraziłem, morze odpowiada mi jak najbardziej, chodziło mi o to czy po oceanotechnice praca jest wyłącznie w biurach projektowych no i czy poradzę sobie na studiach bez zainteresowania np żeglarstwem ponieważ słyszałem że takie osoby radzą sobie tam najlepiej
-
Dlaczego tak uważasz?
-
A czy po oceanotechnice praca to wyłącznie biura projektowe i projektowanie okrętów?
-
Waham się głownie między transportem a oceanotechniką. Czytałem, że oceanotechnika to kierunek dla ludzi z powołaniem i pasją do morza. Wydaje mi się że takiej pasji nie posiadam stąd nie chce dokonać wyboru którego będę żałował :/
-
Witam, zamierzam studiować oceanotechnikę i mam pytanie. Interesuje mnie specjalność: maszyny, siłownie i urządzenia okrętów i obiektów oceanotechnicznych. Jak wygląd praca po tej specjalności>
-
A czym mogę się zajmować po każdym z tych kierunków?
-
Witam, jestem już po maturze i zastanawiam się nad wyborem studiów. Chce iść na Politechnikę Gdańska. Interesują mnie kierunki oceanotechnika i transport oba na wydziale oceanotechniki i okretownictwa i nie mogę wybrać który byłby lepszy. Byłbym wdzięczny za mała podpowiedz lub wskazanie zalet i wad kierunkow, pozdrawiam.