Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Zaparov

Finanse i Rachunkowość Katowice/Kraków

Witam, jestem tegorocznym maturzystą i zastanawiam się nad kierunkiem Finanse i Rachunkowość na UE w Katowicach/Krakowie. Chciałbym się dowiedzieć czy łatwo dostać się na ten kierunek, a przede wszystkim o tym jak wygląda tam proces edukacji. Czy ktoś mógłby mi pomóc. 

Jeśli chodzi o maturę to matematykę i j. angielski napisałem powyżej 80 %, jeśli chodzi o rozszerzenie jest niestety nieco gorzej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na finanse nie ma tak duzo chętnych ale i tak musisz sie liczyc, ze jakaś konkurencja Cię czeka. Poczytaj sobie sylabus konkretnego kierunku na stronie UE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Nie będę Ci podawał opisów kierunków które sobie wyazukasz chociażby na studia.net Księgowa siedzi głównie przy komputerze i zajmuje się papierkologia. Wprowadza dane do systemu. Im większa firma tym księgowa ma poważniejsze zadania np główna księgowa jest bardzo często odpowiedzialna za cały dział ksiegowo kadrowy
    • Hehe to typowe. Poczytaj forum. Kolejna osoba po informatyce to już plaga. Ale mam wrażenie że się niczego nie nauczyłaś. Studia wybiera się z zainteresowań bo pracy to one raczej nie dają. 
    • Na jakie wg was studia opłaca się isc ? Cos po czym jest praca. Nie patrząc na "moje/wasze" zainteresowania.
      Byłem na wydziale informatyki, ale nie dalem sobie rady ;/ Się zastanawiam czy jeszcze raz nie spróbowac tylko na jakims innym kierunku. Cos po czym jest jakaś przyszłość i nie ma tam AŻ TAK matematyki.
      Polinistyka raczej mnie nie interesuje.
      Jestem ze Szczecina. ekonomia/zarządzanie ? Tam chyba matma jest ;/
    • Hej  Jestem już niemal na końcówce studiów i przyszedł ten "magiczny" czas pisania pracy magisterskej. Byłabym bardzo wdzięczna za uzupełnienie ankiety, która według mnie prezentuję na prawdę ciekawe reklamy (chociaż wiem, że nie każdy może mieć na ich punkcie bzika jak ja, ale to też opinia osób nie związanych z marketingiem ^^). Do wypełnienia potrzebuję opinii tak zwanych millenialsów, a więc osób urodzonych międzi 1980, a 2000 rokiem. Na prawdę dziękuję za każde wypełnienie i oczywiście mogę odwdzięczyć się tym samym https://goo.gl/forms/fvVNdBf5jLe1YFQd2
  • Najpopularniejsze tematy na forum