Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Kasieńka

Jaka drukarnia najlepsza?

26 postów w tym temacie

Hej, wie ktoś, gdzie mogę w dobrej cenie wydrukować dużo ulotek i plakatów? Albo jakichś innych rzeczy tego typu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moja przyjaciółka drukowała notesy reklamowe oraz ulotki w drukarni online, bo to chyba najtańsze rozwiązanie. Wysyłka była gratis, więc udało jej się całkiem sporo zaoszczędzić.

02.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaję mi się, że jak tych plakatów i ulotek jest faktycznie dużo to zdecydowanie bardziej opłaca się zamówić taką usługę w drukarni online, gdyż ceny są sporo niższe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też właśnie szukam dobrej drukarni. Głównie zależy mi na druku ulotek oraz plakatów – Wrocław lub okolice (korzystał ktoś ze studia edytor pod Wrocławiem? Możecie podawać też jakieś fajne drukarnie w mieście – nie wiem na co się zdecydować). Zależy mi na druku offsetowym (duża ilość ulotek).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja takich uslug szukałabym w internecie. Tam zawsze taniej. Poza tym najlepiej drukować więcej - wtedy płacimy mniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za wypowiedzi z pewnością się przydadzą, bo nadal zamówienie niezłożone, mój kuzyn który prowadzi firmę pod Wrocławiem niestety nie może się na nic zdecydować, aja mu pomagam w tej chwili znaleźć gadżety reklamowe, czy mogę i w tym temacie liczyć na waszą podpowiedź? Gdzie najlepiej, za ile i jak? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też chętnie zajrzę na podane przez Was strony, bo szukam właśnie odpowiedniej drukarni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzie najlepiej, za ile i jak? 

Gdzie - jak na firmę to najlepiej w drukarni Drukomat.pl bo tam min "ostatecznie drukują"  wszyscy pośrednicy w druku internetowym

Za ile i jak - to zależy od nakładu i technologii. Większość drukarni małe nakłady drukuje na cyfrówkach ale cyfrówka cyfrówce nie równa i liderem jest tu HP Indigo która drukuje w jakości offsetowej. Offset to wiadomo duże nakłady i solidna gabarytowo szafa która potrzebuje odpowiedniej hali. Jak ktoś oferuje offset a siedzibę firmy ma w małej hali lub co też się zdarza w mieszkaniu to mamy pośrednika.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za wypowiedzi z pewnością się przydadzą, bo nadal zamówienie niezłożone, mój kuzyn który prowadzi firmę pod Wrocławiem niestety nie może się na nic zdecydować, aja mu pomagam w tej chwili znaleźć gadżety reklamowe, czy mogę i w tym temacie liczyć na waszą podpowiedź? Gdzie najlepiej, za ile i jak? 

Zależy jaka to firma, jej profil oraz grupa docelowa. Najpierw treba się zastanowić jaki jest profil grupy docelowej oraz jakie są jeje potrzeby. Potem można szukać gadżetów, ktore mogą być przydatne dla klientów. Co do samych gadżetów, mogą to być długopisy, smycze, bryloki lub np. koszulki z ciekawym nadrukiem. O takie rzeczy najlepiej pytać w firmach, które takie robią http://www.extrema.com.pl/o,12,80,koszulki-biale-.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W openprint mają całkiem niezłe ceny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest bardzo fajna multi drukarnia na stronie waikiki.pl. Robią wszystko i to niezależnie od nakładu, nawet z małymi projektami można spokojnie do nich uderzyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sporo tych ofert. Trzeba będzie je wszystkie przejrzeć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Warto porównywać oferty, tylko wtedy można wybrać najlepszą. U mnie sprawdziła się drukarnia www.avatar.pl Drukuje u nich naklejki, banery, tablice i rollupy i jeszcze ani razu mnie nie zawiedli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem, jedna z lepszych drukarni z których korzystałem ( a było tego drukowania sporo) to ta /   podziwiam właścicieli za cierpliwośc do takich klientów jak ja :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja polecam drukarnię CCS Druk. Można złożyć zamówienie przez internet. , Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta więc łatwo do nich trafić. Można też zamawiać przez ich stronę ccsdruk.pl i to w prosty sposób bo nawigacja po stronie jest intuicyjna i prosta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale w centrum jakiego miasta??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

właśnie o jakie miasto chodzi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taka która ma tanie tusze i chodzi na tanich zamiennikach. Ja przy wyborze swojej głownie na to patrzyłam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawdź sobie drukarnie online. Tylko nie wybieraj najtańszej oferty, bo druk może być naprawdę słabej jakości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tym może być naprawdę różnie. Drukarni internetowych jest wiele, ceny są zróżnicowane. Niemniej jakośc wydruku może być dobra nawet jeśli ceny są niskie. Rownież drukuję w Openprincie jak poprzednicy oraz ceny nie są wysokie Do jakości zastosowanego papieru jak i tuszu nigdy obiekcji nie miałem bo jest porządny. Poza tym z uwagi na to,że zamawiam u nich różne rzeczy raz na jakiś czas mam zniżkę jako stały klient.

Drukowałem kilka razy w innych drukarniach. Miały wyższe ceny a jakość nie była wcale taka dobra. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ceny się zmieniają i nic nie jest dane na stałe. Warto to sprawdzać i weryfikować na bieżąco przy każdym zamówieniu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

najlepiej sprawdzić opinie na necie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

podbijam pytanie. Jakaś dobra drukarnia na terenie krakowa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta