Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Martyna1

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Martyna1

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Białobrzegi
 • Zainteresowania
  -
 1. Matura 2016, do kiedy należy złożyć deklaracje?

  próbuje dziś już do nich dzwonić 8 raz i nic.. inaczej nie pisałabym do Was Ferie w mazowieckim zaczynają się dopiero 13 lutego, więc jeśli termin jest do 7.02 lutego to jutro pojadę do swojej miejscowości i złoże deklarację, bardzo dziękuję za pomoc ! Serdecznie pozdrawiam
 2. Matura 2016, do kiedy należy złożyć deklaracje?

  Witam, chciałabym zapytać o mature poprawkową Pisałam mature w roku 2015, niestety nie zdałam tylko matematyki, w 2016 nie podeszłam do matury ponieważ byłam za granicą, w tym roku chciałabym poprawić matematykę, czy mogę złożyc jeszcze deklaracje o poprawe matury? dziś mamy 25.01.17r i chciałabym się upewnić bo mieszkam w innym mieście i musiałabym jechać żeby złozyc deklaracje a ciężko się dodzwonić do mojego liceum, Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.
 3. Witam, chciałabym zapytać o mature poprawkową
  Pisałam mature w roku 2015, niestety nie zdałam tylko matematyki, w 2016 nie podeszłam do matury ponieważ byłam za granicą, w tym roku chciałabym poprawić matematykę, czy mogę złożyc jeszcze deklaracje o poprawe matury?
  dziś mamy 25.01.17r i chciałabym się upewnić bo mieszkam w innym mieście i musiałabym jechać żeby złozyc deklaracje a ciężko się dodzwonić do mojego liceum, Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.

  1. Łukasz

   Łukasz

   Cześć, skopiuj tą treść do tematu forum o maturze, na pewno CI odpowiem.