Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

krzysiekk86

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O krzysiekk86

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Rysunek Techniczny

  Mam pytanie zna ktoś odpowiednie strony bądź posiada odpowiednie materiały dotyczące nauczenia się rysunku technicznego, nie rysowania lecz czytania go. Gdzie jest to fajnie wytłumaczone
 2. Uprawnienia Budowlane

  Rozumiem, a jeszcze pytanie mam jeśli skończy studia I stopnia dajmy na to na (uczelni Lingwistyczno technicznej) później na studia II stopnia pójdę(magisterkę) na politechnike Krakowską na przykład. To wtedy pracodawca będzie patrzył bardziej na to gdzie skończyłem magisterkę?
 3. Uprawnienia Budowlane

  To w takiej sytuacji nie lepiej zrobić magistra(studia II stopnia) niż studia podyplomowe?
 4. Uprawnienia Budowlane

  Ale zeby miec studia podyplomowe to musze najpierw ukończyć studia I stopnia(inżynierskie)
 5. Uprawnienia Budowlane

  Rozumiem ale w takiej sytuacji jeśli mam wybrać specjalizacje to jaką najlepiej ?
 6. Uprawnienia Budowlane

  Rozumiem. Mam pytanie po części związane z tym . Moje pytanie brzmi następująco. Ponieważ aktualnie pracuję w firmie jako konstruktor elewacji wentylowanych/ stolarki aluminiowej. Tak mogę to nazwać, moja praca polega na rysowaniu w autocadzie detali jak i również rozplanowywaniu płyt na dalej elewacji czy też tworzenia ofert dla stolarki jak i później wysłania gotowych cześci na produkcje do pocięcia. Moje pytanie brzmi w jakim kierunku powinienem według Pana spróbować studiować? Myslalem o specjalizacji konstrukcje budowlane ponieważ to wydaje mi się najbliższe temu aczkolwiek ja zajmuje się bardziej aluminiowymi konstrukcjami niż stalowymi, żelbetowymi.
 7. Witam, Ktoś może posiada takie uprawnienia na kierunku Budownictwo konstrukcyjno-budowlanej. Z tego co poczytałem to trzeba skończyć studia inżynierskie na tym kierunku bądź II stopnia. Oraz odbyć praktykę 1 rok na budowie i 1 rok w biurze projektowym. Moje pytanie brzmi o praktyki, czy taką praktyke mogę uznać jeśli pracuję w firmie już? czy musi być to jakaś specjalna firma wskazana ? Ktoś mógłby doradzić? Nie wiedziałem w jakiej zakładce dać ten temat wiec tutaj napisałem jakby co to proszę moderatora/administratora o przeniesienie. Pozdrawiam
 8. STUDIA ONLINE

  Czyli mam rozumieć, że nie jest to jakaś fikcyjna uczelnia? Można spokojnie starać się studiować tam?
 9. STUDIA ONLINE

  http://www.wsjo.edu.pl/studia-inzynierskie/konstrukcje-budowlane/ Ktoś ma jakieś opinie na ten temat ?
 10. STUDIA ONLINE

  Witam, mam pytanie czy ktoś może studiuje online kierunek budownictwo? albo zna jakąś uczelnie gdzie jest taka możliwość?