Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

michal84tbg

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O michal84tbg

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Elektrotechnika

  dziękuję za informacje. Jestem po technikum ale interesuje mnie też elektrotechnika. I chciałbym bardzo dowiedzieć się jak najwięcej informacji na temat właśnie tego kierunku. W przyszłym roku planuje studiować zaocznie. Jakie są najtrudniejsze przedmioty ?
 2. pomoc finansowa na studia zaoczne od państwa

  Ale w tej sytuacji zamieszkania poza domem (stancja) to na członka rodziny jakaś przypadać musi wartość pieniężna. Czy ten temat mnie obejmowałby gdybym mieszkał poza domem ?
 3. pomoc finansowa na studia zaoczne od państwa

  Ile maksymalnie można otrzymać na zaoczne studia ?
 4. Dzień dobry, Czy mógłby mnie ktoś poinformować czy można uzyskać jakąś pomoc finansową od państwa na studia zaoczne ?
 5. Elektrotechnika

  Tak Panie Łukaszu tam czytałem. Ale chciałbym coś więcej informacji dowiedzieć się na temat tego kierunku. Jak najwięcej chciałbym wiedzieć. dziękuje za informacje
 6. Elektrotechnika

  Dzień dobry wszystkim. Mam prośbę czy mógłby ktoś streścić mi o co chodzi na tym kierunku i gdzie mogę pracować i przy czym po ukończeniu tego kierunku ?
 7. studia techniczne

  Dziękuje za informacje pozdrawiam
 8. studia techniczne

  a 33 lata to nie jest za późno na studiowanie i potem pracować w tym fachu ?
 9. Witam serdecznie. Gdybym studiował informatykę jak miałbym rozłożoną kwotę za semestr na raty ? Ile wynosiłaby rata ? studia zaoczne I stopnia. Chodzi o politechnikę rzeszwoską
 10. studia techniczne

  Trochę wejdę na inny temat. Może mi pomożesz i jeśli mógłbyś to bardzo prosiłbym o pomoc. Od miesiąca czasu zajmuje się zakładami bukmacherskimi. Przyglądam się jak zmieniają się wartości kursów bukmacherskich w różnych firmach (chodzi o piłkę nożną). Na podstawie tych obserwacji w poszczególnych ligach próbuje odczytać gdzie najlepsi gracze obstawiają typ w zdarzeniu; wygraną zespołu 1 lub 2 lub remis. I także przez spadki i wzrosty wartości kursu przez firmę bukmacherską. Lubię to robić. Czy jest jakiś kierunek studiów o takim zajęciu, czynności. Nie wiem może jakiś analityk finansowy czegoś tam... badanie jakichś wartości w firmach ?
 11. studia techniczne

  A który kierunek z tych wymienionych ma największy obszar działania i najszerszą wiedzę ?
 12. studia techniczne

  W Rzeszowie będę studiował. Budownictwo trudniejsze od mechaniki ? To czym różni się automatyka od mechatroniki ?
 13. studia techniczne

  Cześć Łukasz. Mam na imię Michał myślę nad wyborem kierunku studiów. Mało jest informacji na tej stronie o kierunkach. Zastanawiam się nad czterema i nie wiem, który wybrać. Jak najwięcej informacji chciałbym dowiedzieć się o tych kierunkach. A chodzi o mechanikę i budowę maszyn, mechatronikę, automatykę i robotykę, budownictwo. Może jest jakaś stronka z większą informacją o tych kierunkach ?
 14. Cześć Łukasz. Mam na imię Michał, jeszcze kawaler :) myślę nad wyborem kierunku studiów. Mało jest informacji na tej stronie o kierunkach. Zastanawiam się nad czterema i nie wiem, który wybrać. Jak najwięcej informacji chciałbym dowiedzieć się o tych kierunkach. A chodzi o mechanikę i budowę maszyn, mechatronikę, automatykę i robotykę, budownictwo. Może jest jakaś stronka z większą informacją o tych kierunkach ? Nie orientujesz może ?

  1. Łukasz

   Łukasz

   Nie odpowiadam na priv. Od tego jest forum. 

 15. Witam wszystkich :). Jestem tu nowy. Jeśli można to chciałem dowiedzieć się od kogoś po kierunku studiów automatyka i robotyka o co chodzi w tym kierunku. I nad czym w przyszłości mogę pracować po skończeniu tego kierunku ?