Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

mordinii

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O mordinii

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Zarządzanie i inżynieria produkcji dylemat.

  Dziękuje bardzo za pomoc Pozdrawiam !
 2. Zarządzanie i inżynieria produkcji dylemat.

  Czyli nie przywiązywać uwagi aż tak dużej do specjalizacje bo tak naprawdę nie jest ona taka ważna ?
 3. Zarządzanie i inżynieria produkcji dylemat.

  I rozumiem to że studia pracy nie dają ale mimo wszystko dają lepsze perspektywy w karierze
 4. Zarządzanie i inżynieria produkcji dylemat.

  Wydaje mi się że skoro jest ta specjalność to chyba po coś musi być, może się myle ale myśle sobię że skoro wymyślają sobię np specjalizacje "inżynieria produktów chemicznych" to będą szkolić studenta właśnie w tym kierunku i będzie miał wiecej chemii itp.
 5. Zarządzanie i inżynieria produkcji dylemat.

  Wacham się ponieważ słyszałem od osoby po politechnice wypowiedź coś w stylu że pracodawcy patrzą inaczej na gości po politechnice. Pytanie kieruję też do innych osób które miały doczynienia z tym kierunkiem lub mają, czy oferowane specjalizacje mają sens w tej branży. Specjalizacje na pierwszym stopniu: inżynieria produktów żywnościowych, inżynieria produktów chemicznych, inżynieria ochrony środowiska, inżynieria bioproduktów.
 6. Cześć, mam do was pytanie ponieważ mam olbrzymi dylemat. Mianowicie dostałem się na UE we wrocławiu na kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji, na politechnikę niestety nie dostałem się. Na ue niby kierunek inżynierski ale na moje oko specjalizacje są średnie. Pytanie jest takie czy warto iśc na ue na kierunek inżynierski czy starać się próbować zgłaszać jeszcze na politechnikę ale nie wrocławską tylko inną. Czy według was ten kierunek na uniwerku ma sens. Proszę o pomoc i z góry dziękuje.
 7. Dylemat

  Cześć wszystkim ! Nazywam się Paweł i mam do was pytanie ponieważ mam olbrzymi dylemat. Mianowicie dostałem się na UE we wrocławiu na kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji, na politechnikę niestety nie dostałem się. Na ue niby kierunek inżynierski ale na moje oko specjalizacje są średnie. Pytanie jest takie czy warto iśc na ue na kierunek inżynierski czy starać się próbować zgłaszać jeszcze na politechnikę ale nie wrocławską tylko inną. Czy według was ten kierunek na uniwerku ma sens. Proszę o pomoc i z góry dziękuje.