Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

thiem

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O thiem

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 1. Cześć Ostatnio pytałem o próg na PP, ale jednak udało się tam dostać, chociaż z listy rezerwowych. Oprócz tego dostałem się spokojnie na UAM. Zastanawiam się co teraz zrobić, wszyscy niby chcą iść na PP, jednak boję się, że nie dam rady się tam utrzymać. Z drugiej strony nie mam pojęcia, czy faktycznie trudność poradzenia sobie ze studiami jest związana z tym jak trudno się tam dostać. Rankingowo PP wypada słabo, UAM lepiej. W statystykach zarobków UAM trochę gorzej od Wydziału Informatyki, ale lepiej od Wydziału Elektrycznego. Nie wiem czym się kierować teraz
 2. Czy ktoś zna progi z zeszłego roku z PP? Głównie chodzi mi o informatykę. Uczelnia nigdzie ich nie udostępnia, na drzwiach otwartych też nie udzielali o nich informacji, tłumacząc to tym, że co roku mogą się zmieniać :/ Znalazłem z 2015 i 2014, ale chciałbym poznać również zeszłoroczne.
 3. Czy ktoś orientuje się dlaczego jest aż taka różnica na poznańskich uczelniach w punktach - UAM i PP? Oczywiście nie chodzi mi o wzór, ale znacznie łatwiej dostać się na UAM, a na PP informatyka jest na 1 miejscu. Ewentualnie czy ktoś ma jakieś doświadczenia z którąś z tych uczelni? Z jakiegoś powodu musi być aż takie zainteresowanie studiowaniem na politechnice, lepszy sprzęt, wykładowcy?