Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym poradzić się kogoś w sprawie studiów. Jestem tegoroczną maturzystką i nie do końca wiem czym chce się zajmować w przyszłości, nie jestem ukierunkowana na konkretny zawód. Dlatego też waham się pomiędzy dwoma kierunkami, na które się dostałam: filologią angielską na UP w Krk lub turystyka i rekreacja na UEK w Krk. Jeśli chodzi o filologię, to myślałam nad tym, aby w drugim roku studiów dobrać kierunek zarządzenie, gdyż wiele osób twierdzi że po samej filologi nie ma dużo możliwości. Szczególnie ukierunkowuje się na zostanie tłumaczem lub pracę w biurze, nie na nauczyciela. A jeśli chodzi o turystykę to myśłałam nad pracą w hotelu lub biurze podróży. Tak wyobrażam sobie te kierunki i chciałabym spytać jak wy to widzicie? Który kierunek jest bardziej przyszłościowy i jaka droga ma więcej możliwości według Was? Czy po samej filologi nie ma pracy? Byłabym bardzo wdzięczna jeśli ktoś chciałby mi doradzić i pomóc w podjęciu tej decyzji. Z gory dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!!!!!!!! Jesteście po maturze. Czytać ze zrozumieniem nie potraficie!!!!! Co ma do tego dział przedstaw się? Masz na imię Jakie studia wybrać? Przenosze. 

Jeszcze chamsko tekst skopiowany z innej strony wraz z formatowanie. Ręce opadają....

 

 

Przed napisaniem postu należy przeczytać forum. O wszystkich tych tematach było. 

Nie ma sensu wybierać studia z zarządzania jako studia I stopnia w trakcie filologii angielskiej bo z studia z zarządzania można zrobić roczne studia podyplomowe i to wystarczy. Po Filologii angielskiej jest masa pracy i nic więcej nie trzeba studiować. Trzeba być trochę ogarnięty w życiu.

TiR to fajne studia ale i już pewien styl życia. Praca przewodnika jest specyficzna i nie dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.