Skocz do zawartości
Daniel99

Matma na UWr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zamierzam iść w tym roku na matematyke na uniwersytecie, ale na maturze nie zdawałem studia.net/informatyka, a rozszerzenie z matmy dosyć mocno zawalilem. Na UWr nie podają progów, ale może tutaj dowiem się czy trudno się tam dostać, może nawet podzielcie się liczbą punktów jaką uzyskaliscie w rekrutacji 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczytaj forum. Nikt nie wie jak będzie w tym roku wyglądała rekrutacją. Czy obecna limity miejsc? Matematyka nie jest szczególnie obleganym kierunkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Moim zdaniem masz pół roku i w tym czasie spokojnie możesz się podciągnąć z tych przedmiotów. To mnóstwo czasu. Propozycja bliska domu jest dużo lepsza. 
    • Matura napisana, ustne zaliczone. Czekam na wyniki pisemnych ale raczej wszystko zaliczone. W kilka miesięcy sam w domu od zera przyswoiłem trochę wiedzy. Jedynie matematyka.. będzie coś koło 40% nie więcej. Jak dla mnie zaczynając od zera to i tak dobra robota.Teraz mam problem...koło domu mam 3,5 letnie inż (żywienie człowieka i dietoterapia).  Jednak jak zobaczyłem rozspiskę materiału.. nie wiem czy jest sens ubiegac się o przyjęcie?. ta matematyka i fizyka... rysunek inżynierski, sporo chemii, z której nic nie kojarzę. Mogę już od zaraz uczyć się chemii i fizyki od podstaw ale czy jest sens? druga uczelnia to ta dietetyka daleko od domu. Musiałbym się spiąć aby mieć pieniądze na opłaty i dojazdy... 500-600 zł miesięcznie na same studia
    • Dzień dobry,  Czy Ty nazywasz się "Dokumenty na studia", a więc "Dokumenty na studia" dział przedstaw się służy do czego innego. Przenoszę.  kwestia 2. Twoje pytanie. Omawiane 100 razy na forum. Proszę użyć wyszukiwarki. Prawy górny róg. Temat do zamknięcia.
    • Jak to jest z papierami na studia? Jeżeli dostanę się na jeden kierunek i złożę tam dokumenty (bo muszę to zrobić w określonym czasie), a następnie dostanę się (później) na kierunek na który chcę się dostać bardziej (a mam krótki czas na doniesienie tam dokumentów), a moje dokumenty są złożone już np. w innym mieście, to jak to ze sobą pogodzić??? Czy można szybko wybrać dokumenty, czy jak? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.