Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Oferuję profesjonalne formatowanie prac dyplomowych. Zajmuję się tym już od dłuższego czasu, współpracuję z bodajże największą firmą w Polsce świadczącą m.in. tego typu usługi. Jeśli samodzielne ostylowanie pracy sprawia Ci problemy, strony się przesuwają, numeracja szwankuje, a spisy (treści, rysunków czy tabel) nie chcą się tworzyć automatycznie – napisz do mnie, pomogę! Wystarczy, że prześlesz mi swoją pracę oraz wymagania stawiane przez uczelnię.

Zakres usługi to m.in.:

• zapoznanie się z wytycznymi uczelni (jeśli mi je prześlesz),
  • ustawienie marginesów,
  • ostylowanie całej pracy (właściwe wartości wcięć oraz odstępów akapitowych, interlinia, justowanie itp.),
  • dostosowanie strony tytułowej do uczelnianego wzoru,
  • stworzenie automatycznego spisu treści, byś mógł/mogła później zaktualizować go, wykonując zaledwie kilka kliknięć,
  • stworzenie automatycznych spisów rysunków, wykresów i tabel,
  • ponumerowanie stron (w tym usunięcie numerów ze stron, na których nie powinno ich być, np. strony tytułowej czy zawierającej oświadczenie),
  • ponumerowanie i właściwe sformatowanie wszystkich elementów pozatekstowych (tabel, rycin),
  • usunięcie popularnych błędów składu – wdów, sierot, bękartów i szewców,
  • sformatowanie przypisów,
  • dostosowanie pracy do druku dwustronnego, jeśli uczelnia takiego wymaga,
  • poprawienie oczywistych błędów edytorskich (pousuwam podwójne spacje oraz odstępy przed znakami interpunkcyjnymi, zadbam o to, by zastosowane przez Ciebie kreski – łączniki i półpauzy – były użyte we właściwy sposób).

Jeśli praca nie będzie już wymagała Twojej ingerencji, przerobię ją na plik PDF, by nic się nie poprzestawiało. :)

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://zyszczak.pl/formatowanie-prac-dyplomowych/,

a także bezpośrednio pod którymś z maili:

paulina@zyszczak.pl
andrzej@zyszczak.pl

Zapraszam do kontaktu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez asusul
      Od kilku lat zajmuję się korektą edytorską gotowych prac licencjackich i magisterskich. Jeśli się na tym nie znasz, pomogę Ci w jej formatowaniu wg. wymogów edytorskich twojej uczelni, lub ogólnie przyjętych jeżeli nie są narzuconych przez uczelnię. Jeśli masz problemy z "formatowaniem tekstu", Wordem, Excelem, edycją tabelek, wykresów, lub też nie masz po prostu na to czasu, a chcesz żeby twoja praca wyglądała elegancko i profesjonalnie to chętnie posłużę Ci w tym swoją wiedzą.
      TANIO! SZYBKO! PROFESJONALNIE!
      Masz do mnie pytania? Chcesz wiedzieć więcej szczegółów, czego będzie dotyczyło formatowanie - pisz śmiało! Szybko odpowiadam.
      UWAGA: Nie oferuję usług związanych z pisaniem prac zaliczeniowych ani dyplomowych. Nie wpływam w żaden sposób na tekst pracy, merytorykę, zawartość pracy. Nie piszę, ani nie pomagam w pisaniu takich prac. Proszę do mnie w tej sprawie nie pisać.
    • Przez bluesinthenight
      Pomagam w przygotowaniu prac magisterskich, licencjackich i podyplomowych.

Korekty formatowania, stylistyczne, merytoryczne

Mam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tekstów a także w profesjonalnej korekcie.

Znam się na tworzeniu analiz, dyskusji wyników, profesjonalnej metodologii.

Zakres kierunków:

•             Prawo

•             Zarządzanie

•             Bankowość

•             Marketing

•             Ekonomia

•             Finanse i Rachunkowość

•             Administracja

•             Bezpieczeństwo narodowe i wewnętrzne

•             Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

•             Turystyka i Hotelarstwo

•             Reklama

•             Politologia

•             Logistyka

•             Pedagogika

•             Public relations

•             Socjologia

•             Psychologia

•             Zarządzanie zasobami ludzkimi

•             Dziennikarstwo

•             Europeistyka

Dodatkowo również kierunki na studiach podyplomowych

Czekam na kontakt i zapytania

doradcamgr@gmail.com

• Przez Pegaz
      Zapraszamy wszystkich Studentów na blog poświęcony konstrukcji pracy promocyjnej: dyplomowej, inżynierskiej i magisterskiej.

Znajdziecie Państwo na nim wskazówki dotyczące strukturalizacji materiału pracy promocyjnej i formatowania tekstu: http://pegazedukacja.blogspot.com

Garść porad w jednym miejscu.

Zapraszamy!
      Pegaz

• Przez Natalia
      Jakie są Wasze porady dotyczące samego procesu twórczego nad pracą mgr?
      Moim zdaniem bardzo ważne jest stworzenie dobrego, rozbudowanego konspektu, do którego zawsze możemy wrócić, żeby powrócić do prawidłowej koncepcji pracy, bo wiele razy można się zagubić.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• WItam, jestem na 2 roku pewnego kierunku na jednej uczelni i chciałabym od października rozpocząć ten sam kierunek na innej uczelni od 1 roku. Nie przenieść się, ale studiować je jednocześnie. Chodzi o ukończenie dwóch różnych specjalności. Czy jest to pod względem prawnym możliwe? Czy nie można tak zrobić?
    • Trollujesz, czy naprawdę nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem wklejonej wyżej tabelki?    W sumie to taki pierwszy test, czy nadajesz się na studia: czy jesteś w stanie zrozumieć zasady rekrutacji.    Czaisz, że tam jest napisane "jeden przedmiot do wyboru z", a drugi język jest tylko jedną z opcji. 
    • Cześć Prawdopodobnie dostane się na SGH, na studia niestacjonarne wieczorowe i chciałem się troche dowiedzieć o organizacji tam, m.in jak wygląda integracja studentów ze studiów dziennych z tymi z zaocznych, czy cieżko jest przetrwać na SGHu i czy ciężko jest połączyć prace z nauką, jak wygląda wybór specjalizacji pod koniec 1 roku (wg. jakich kryteriów przyjmują studentów na daną specjalizację?) i czy ogólnie polecacie SGH w tym trybie.  Mam jeszcze do wyboru UKSW i SGGW dzienne lub UW zaoczne także prosiłbym o opinie:) (finanse i rachunkowość lub ekonomia)    
    • Proszę poczytac https://studia.pl/wyszukiwarka/?search_keywords=Historia&region=krakow&sort=random   Myślę że UP Kraków. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.