Skocz do zawartości
Malami25

Finanse i rachunkowość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W tym roku zdaje maturę rozszerzoną z polskiego i angielskiego? Zastanawiam się nad kierunkiem ekonomiczno-prawnym albo finanse i rachunkowość. Wiem, że na ekonomiczno-prawne polski punktują. Jeśli mi nie pójdzie to podejdę za rok jeszcze do geografii. Czy ktoś może studiuje jeden z tych kierunków, w jakim mieście i czy ciężko się dostać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nie. Ani to nie ekonomia ani prawo. Polecam zdecydować się na coś konkretnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Łukasz napisał:

Nie nie. Ani to nie ekonomia ani prawo. Polecam zdecydować się na coś konkretnego.

Ja słyszałam o tym kierunku dobre informacje i jednak studenci na to idą. Poza tym jak czytałam to są perspektywy po tym kierunku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybór studiów to indywidualne preferencje. Nie do końca rozumiem co jest realizowane na takim kierunku. W ciągu 3 lat nie da się przerobić tych zagadnień. Do tego nie możesz kontynuować kariery prawniczej. Duże lepiej na 1 stopniu zrobić ekonomię a  z prawa studia podyplomowe. To że ludzie idą nic nie znaczy. W 2004 roku było na UMK 5800 chętnych na europeistyke a 100 osób przyjmowali. Dostawaly się osoby od 5.6 W górę. I co w związku z tym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będę się kłócić. Ja trochę na ten temat poczytałam i wiem, że są duże predyspozycje po tych studiach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. A co chcesz konkretnie po tym robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi