Skocz do zawartości
ninka1919

Logopedia ogólna i kliniczna i resocjalizacja, logistyka, FiR, czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o opinie osób które maja pojęcie  na temat :) zastanawiam się nad tymi dwoma kierunkami studiów, w Warszawie na UW, w Warszawie planuje zostać  i Po studiach jednak zastanawiam się czy ten kierunek da mi jakąś sensowną prace? Czy w najblizszym czasie kierunek będzie prosperował pozytywnie czy może jednak dać sobie spokój?  (Myslalam jeszcze nad finansami rachunkowością i ubezpieczeniami w Warszawie jednak nie wiem czy moje zdolności matematyczne na to pozwolą ze dam sobie tam radę ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku ide na studia. Nie jestem jakaś bardzo mocna z matmy, byłam w klasie z rozszerzeniem wiec musiałam je zaliczać na 2/3 bo nie było samej podstawy w klasie, a z podstawy na maturze miałam 50%, rozszerzenia nie pisałam. Z opisów kierunków z recenzji są one bardzo zróżnicowane moze nie jestem mózgiem, ale na studiach chve się uczyć, a nie po prostu pójść żeby coś skończyć.  wiec postanowiłam ze zapytam tutaj. 

 

Wybralam następujące kierunki: 

*1. Resocjalizację na UW 

2. *logistykę i administrowanie w mediach na UW 

3. *Zwykłą logistykę na SGGW

4. *finanse i rachunkowość na UW i SGGW 

5. *Gospodarkę przestrzenną na UW, SGGW, Politechnice

 

Jeśli  ma ktoś pojęcie  na temat tych kierunków chętnie przeczytam opinie na co warto złożyć a co sobie odpuścić :)  

Gdyż Jedyne co zaczelam czytać to to ze FiR i kierunek logistyka są trudne, a potem przeczytałam ze łatwe i przyjemne... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo interesują Was sprawy które na pierwszy rzut oka są ważne. Ale tak naprawdę ta do kwestie drugorzędne. Wszystko co wyczytasz na stronie uczelni to slogany reklamowe. 

Sprawa jest trochę łatwiejsza. 

Wybierasz kierunek zgodny z tym co Cię interesuje lub preferencjami. 

FiR i kierunek logistyka to kierunki dla umysłów ścisłych. Pozostałe to kierunki humanistyczne. 

Jeśli już sama wiesz jaki masz umysł to pozostaje Ci kwestia Twoich preferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gospodarka przestrzenna jest humanistyczna? Czyli nie jest tam aż tak ciężko? Zawsze myślałem ze to kierunek ścisły. A jak z ta kierunek logistyka i administrowaniem w mediach? Wyczytałem na „planie zaliczeń zajęć ” ze jest tam fizyka, matematyka dużo ekonomii 

Podpinam się do tematu jeśli  mogę :) założyłem swoj ale ten ma dużo  odpowiedzi i sensowniej coś wyczytam a tez interesują mnie te kierunki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.