Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Nazywam się Mariusz Suder.

Chciałem polecić fajny program do nauki dowolnych języków Speaking Teacher

Znajduje się w nim dużo przygotowanych materiałów do nauki angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.

Poza tym Speaking Teacher jest wyposażony w edytor tekstowy dzięki czemu można przygotować własne testy w dowolnych językach.

By w pełni korzystać z programu potrzebne są zainstalowane głosy SAPI5, na mojej stronie znajdują się linki do pobrania darmowych lub testowych głosów w różnych językach.

Programu może również funkcjonować w specjalnym w trybie dla niewidomych wówczas Speaking Teacher mówi wszystko co potrzebne.

Speaking Teacher AB3 w pełni funkcjonalnej wersji testowej dostępny jest na stronie (system Windows):

https://www.sudermariusz.com.pl/polski/speakingteacher.html

a tu bezpośredni link do pobrania:

https://www.sudermariusz.com.pl/download/instaler_st_ab3.exe

st_scr_512_384_pl1.png

st_scr_512_384_pl2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez XDDDDDDD
      Czy rozszerzenie angielskiego ma jakikolwiek wpływ na punkty z niego które wliczają się do rekrutacji? Na stronie z formułą do obliczania punktów nic nie znalazłem, ale strona rekrutacyjna która sama oblicza punkty bierze to pod uwagę przy wyborze kierunku informatycznego na MiNi
    • Przez Dawidn28
      Witam jestem Dawid. Szukam jedna lub dwie osoby do wykonywania wycen, materiałów i wykonania, przetargów. Jest to dodatkowe zajęcie a całe szczegóły odmowie z zainteresowanymi osobami. 
    • Przez magdab
      Posiadam certyfikat DSD II, który podobno zwalnia z zajęć językowych na studiach. Czy ktoś wie, jak to wygląda? Czy mam to podać przy rejestracji czy dopiero zanieść wraz z dokumentami? W szczególności interesuje mnie Uniwersytet Warszawski.
    • Przez patrycja3476
      Jeśli ktoś studiuje filologię angielską i ma troszkę czasu, to polecam wypełnienie quizu (tylko odpowiedzi a,b,c) do mojej pracy licencjackiej.
      https://samequizy.pl/beliefs-about-language-learning/
    • Przez Jeronimo Martins Polska
      Witamy w Grupie Jerónimo Martins specjalizującej się w dystrybucji i produkcji żywności, która funkcjonuje na 3 rynkach w Portugalii, Polsce oraz Kolumbii.
      Operations Management Trainee to roczny program, który realizujemy na bazie wspólnie wypracowanych w grupie standardów, ale osobno w każdym z 3 krajów (Polsce, Portugalii i Kolumbii). Program skierowany jest do osób, które wiążą swoją drogę zawodową z handlem, pracą z klientem i z zarządzaniem zespołami sprzedaży.

Operacyjny Program Menedżerski
      (Operations Management Trainee Programme)

Miejsce pracy: Polska
      Ta oferta jest dla Ciebie, jeżeli:
      masz tytuł magistra lub właśnie kończysz studia, posiadasz doświadczenie zdobyte podczas staży i praktyk, wolontariatów lub w organizacjach studenckich, znasz angielski na poziomie średniozaawansowanym, masz prawo jazdy kategorii B lub planujesz je mieć w najbliższej przyszłości, cechuje Cię wrodzona ciekawość oraz chęć poznawania nowych rzeczy, lubisz analizować dane i zwracasz uwagę na szczegóły, lubisz pracę dynamiczną, a zmiany to dla Ciebie wyzwania a nie problemy, ważna jest dla Ciebie praca z ludźmi i budowanie relacji.  
      Dołączając do nas zyskujesz:
      możliwość poznania branży handlu detalicznego, okazję do pracy w kluczowym dla firmy obszarze operacji (sprzedaż, logistyka, łańcuch dostaw), szansę na szybszy start do kariery menedżerskiej, cykl intensywnych szkoleń, feedback i zaangażowanie firmy w proces Twojego rozwoju, umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną oraz system benefitów. Aby zaaplikować na program wypełnij formularz, który jest przygotowany w języku angielskim na stronie:

https://talent.jeronimomartins.com/applynow/jobs/view/3& 

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.