Skocz do zawartości
paula2817

Decyzja dziekana odnośnie przenosin

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam pytanie. Dostałam list z decyzją dziekana odnośnie przenosin. Nie wyraził zgody, a w uzasadnieniu jest napisane:

"Biorąc pod uwagę przedstawione uzasadnienie oraz średnią ocen z dotychczasowego toku studiów, a także kierując się zasadami ..., w tym zwłaszcza ograniczonymi i wyczerpanymi już możliwościami związanymi z koniecznością zapewnienia prawidłowej organizacji procesu dydaktycznego na studiach stacjonarnych oraz wynikami w nauce, odmawiam uwzględnienia przedmiotowego wniosku". 

Mam szansę w odwołaniu? Jak mogę to zrobić? Proszę o pomoc, jestem naprawdę zdesperowana. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem nie masz. Tyle raz mówię na forum ze przenosiny są bardzo trudne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam. Mam pytanie , ponieważ kończę 8 klasę i chce się wybrać do technikum nr10 we Wrocławiu na kierunek technik mechatronik . Chciałbym się dowiedzieć czy jak dobrze napisze maturę to mam szanse się dostać na Politechnikę Wrocławską i studiować kierunek związany z mechatroniką ? Z góry dziękuję za odpowiedź .
    • My sprzedaliśmy samochód na skupie samochodów używanych, bo przez kilka miesięcy nikt nie był zainteresowany zakupem. Przyjeżdżali tylko ludzie, umawiali się na jazde probna itd, a potem nie kupowali :( Duzo z tym zabawy było a nie mamy czasu na to. Podjechaliśmy na skup w Rumii w woj. pomorskim  https://e-skupaut.com/ a wróciliśmy bez auta :D Zaproponowali dobrą cenę, żal byłoby nie skorzystać.   
    • Jak uważacie, czy z 75% z matematyki rozszerzonej i 96% z angielskiego rozszerzonego mam szansę dostać się na informatykę i ekonometrię na UW?
    • Witam, obecnie jestem studentem I roku zarządzania. Mam spore problemy z matematyką. W liceum poziom mojej matematyki był niski/średni i część zagadnień, które według prowadzącego powinienem znać już ze szkoły średniej jest dla mnie obca. Z tego względu zastanawiam się nad zmianą kierunku. Pytanie czy jest sens? Czy statystyka i ekonometria w następnych latach będą jeszcze trudniejsze względem matematyki? 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.