Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Ma ktoś informacje na temat studiowania fizjoterapii niestacjonarne na uczelni AWF w Katowicach? Zajęcia są normalnie w tygodniu czy w weekendy? Ile kosztuje nauka.?  I ogólnie jak to wygląda? Wszystkich przyjmują na niestacjonarne? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kocot999
      Witajcie! Mam na imię Piotr !Ogólnie jestem z okolic Górnego Śląska(Katowice). Mieszkam obecnie za granica okolice Niemiec i Holandii . Chcę zacząć studia najlepiej online. Wiem one całkowicie online nie są bo trzeba zjechać z 2-4 razy do roku ale to mi odpowiada.  Mam córkę małą 3 latka i chcemy razem z żoną na jej 6 -7 lat wrócić   do Polski więc mam około 3-4 lat.
      Mam wolne weekendy i szukam uczelni którą można polecić.  Sam jestem po Technikum Ekonomicznym z maturą i tyt. Technika.  Interesują mnie studia zarządzanie, administracja. 

Może macie jakieś opinie, rady? Sam słyszałem o uczelniach takich jak:

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi 
      SGH w Warszawie.

Akademia Polonijna w Częstochowie.

Możecie coś doradzić? Pozdrawiam !

• Przez Wakuola98
      Hej! Kończę właśnie pierwszy rok fizjoterapii, niby było fajnie, ale od kiedy wszedł nam masaż i bardziej kierunkowe przedmioty zaczęłam wątpić w sens wykonywania przeze mnie tego zawodu potencjalnie w przyszłości. Wynika to z faktu, że jestem słabiutka. Przy masażu męczę się niewiarygodnie (jak mamie zrobiłam masaż połowy ciała to się spociłam obrzydliwie i od razu poszłam spać z wyczerpania), poza tym od zawsze mam problemy z bólami kręgosłupa i karku, które są do przeżycia w trybie życia typu nauka przez cały dzień, ale obawiam się, że będą przeszkadzać mi w potencjalnej pracy... Żeby tego było mało od dwóch lat bolą mnie stawy, czasem bardziej czasem mniej, miałam podejrzenie choroby autoimmunologicznej (tym bardziej że było ich sporo u nas w rodzinie); na ten moment pozostałam bez konkretnej diagnozy. 
      Jestem osobą empatyczną, ale czasami aż za bardzo, potrafię się rozpłakać na widok starszej osoby tylko dlatego, że jest stara i wolno chodzi (albo jest uroczym starszym panem).
      Na fizjo przez cały ten rok najbardziej mnie interesowała jednak anatomia, fizjologia i biologia medyczna w szczególności.
      Warto w to brnąć biorąc pod uwagę, że oprócz tego, że całkiem mi się te studia podobają to czysto fizycznie się do nich nie nadaję...? Czekają mnie jeszcze praktyki na obozie naukowym i nie wiem, czy z niego rezygnować, czy dać sobie na nim jakąś ostatnią szansę....

• Przez Kasia2609
      Witam, mam pytanie, czy na studiach niestacjonarnych jest przeprowadzona rekrutacja. Zależy mi na niestacjonarnych, ponieważ studiuje już jeden kierunek dziennie, mianowicie prawno - ekonomiczny, chciałabym iść dalej w tym kierunku i myślałam nad ekonomia albo fir, i teraz pytanie, czy na niestacjonarne na UG dostanę się bez problemu ponieważ są płatne, czy również jest przeprowadzona rekrutacja n jak na studiach stacjonarnych, i który kierunek będzie odpowiedniejszy, napomne, że aktualnie mam ekonomię jako przedmiot i wydaje mi się ciekawa. Jestem ciekawa jak jest na fir, czy jest parcie na pamięciowke czy na matematyka a może jedno i drugie? Z góry dziękuję za odpowiedź 

• Przez Angelika.K
      Cześć!
      Obecnie jestem na II roku Fizjoterapii i zaczynam przygodę z pisaniem pracy licencjackiej na temat urazów w paralotniarstwie.I tutaj moja ogromna prośba... Czy jest tu ktoś, kto opracowywał/ opracowuje taki tudzież podobny temat? Chodzi mi o bibliografię z której korzystacie (książki, artykuły, oficjalne statystyki), ponieważ ciężko mi takowe znaleźć.
      Będę wdzięczna za wszelką pomoc i ewentualne rady, co do sposobu czy kierunku pisania.
      Pozdrawiam! 
    • Przez Patryk Szczepaniak
      Witam,
      matura coraz bliżej a w mojej głowie mało konkretów. Czas największy zdecydować się na kierunek i miasto. W tej chwili uczę się w Lesznie - woj. WLKP
      Mam kilka pytań i bardzo prosiłbym o pomoc, odpowiedź, ukierunkowanie.
      Czy warto kontynuować naukę w zawodzie?
      Jest to kierunek przyszłościowy (teleinformatyk) jednak moje technikum nie dało mi zbyt dużo wiedzy na ten temat. Zdałem egzamin E13 i E15 na wysokim poziomie jednak największy sprawdzian będzie na egzaminie E16 w czerwcu - tak, po maturze  (wujek Google powie co to za egzamin).
      Na dodatek najbliższe studia zaoczne to Bydgoszcz. Większość studiów na tym kierunku są w trybie dziennym, który niesie za sobą koszty mieszkania w danym mieście, czasami bez możliwości pracy jednocześnie.
      Zainteresowania?
      Ostatnimi czasy dużo czasu spędzam na oglądaniu kursów google na temat e-commerce, próbuję tworzyć strony na wordpressie i znam w podstawowym stopniu html i css. Pozycjonowanie, obmyślanie strategii reklamowej? Brzmi fajnie i ciekawie. Praca w domu? Budowanie stron? Bardzo chętnie, ale czy studia pozwolą mi na rozwój (jestem świadomy że jeżeli sam nie zacznę się zagłębiać to nic w tym kierunku nie osiągnę). Czy wybór studiów na WSB Poznań - Inż. Informatyka - E-commerce to dobry wybór czy tylko strata czasu. Być może macie propozycje studiów w tym kierunku?
      Nie chciałbym się rozstawać z komputerem, w szczególności wizja pracy w własnym biurze, domu, praca zdalna strasznie mnie motywuje. Jestem typem, który lubi własny kąt, ale także podróże, w których w czasie ich trwania mógłbym nadal mieć kontakt z pracą i nie zostawać w tyle.
      Czy prywatne uczelnie takie jak WSB Poznań czy CDV Poznań pozwolą mi na rozwój?
      Ciągle jestem w wielkiej kropce. Chciałbym się przeprowadzić do Poznania -> a może dalej, zacząć pracę i studiować zaocznie aby mieć za co się utrzymać i jednocześnie studiować. Czy wybór uczelni takich jak WSB ma sens? 
      Podsumowanie
      Olać e-commerce i po studiach na innym kierunku zrobić podyplomówkę? Postarać się o rozwój w kierunku mojego zawodu i iść do Bydgoszczy? A może macie ciekawsze, lepsze, ambitniejsze plany? Jestem w stanie uczyć się sam, bowiem własne zaangażowanie i wkład jest najważniejsze, a dla wizji dobrej przyszłości i przyjemnego życia warto się starać. Zawód z pasją, który nie męczy to chyba moje małe marzenie  
      Dzięki za poświęcony czas na przeczytanie tych wypocin. 
      Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.