Skocz do zawartości
Akademia Multi Art

06-07.07.2013 Dni Otwarte Akademia Multi Art

Rekomendowane odpowiedzi

AKADEMIA MULTI ART ZAPRASZA NA DNI OTWARTE W AMA. TO NIEPOWTARZALNA OKAZJA DO WZIĘCIA UDZIAŁU W WARSZTATACH Z REALIZACJI FILMOWEJ, POSTPRODUKCJI OBRAZU - ANIMACJI I MONTAŻU, PRODUKCJI FILMOWEJ ORAZ SCENOPISARSTWA, A TAKŻE PRZEPROWADZENIA TESTÓW NOWEJ KAMERY BLACK MAGIC BMC, ORAZ PREZENTACJI:

Kamer Canon C 300, Canon 5D Mark III, optyki  Samyang cine, oświetlenia LED Fomei, Rigów DSLR i osprzętu, stabilizatorów.

Ponadto każdy zainteresowany Akademią od środka będzie mógł zobaczyć sale wykładowe, montażownię, studio oraz sprzęt, na którym pracują studenci AMA. Uczestnicy będą mogli obejrzeć studenckie etiudy, które powstają w ramach zajęć oraz profesjonalne nagrania z różnorodnych imprez i festiwali, reklam przygotowanych przez AMA Tv.

Dodatkowo wieczorem w AMA będzie możliwość przyjść do kina – na pokaz filmów. W Sobotę organizowany jest równiez otwarty pkinik dla wszystkich uczestników dni otwartych oraz zjazd absolwentów AMA. Zainteresowani będą mieli możliwość porozmawiania z naszymi absolwentami na temat nauki w AMA.

Zapraszamy do Krakowa na Zabłocie, gdzie mieści się siedziba szkoły (ul. Ślusarska 9). Szczegółowych informacji dotyczących warsztatów udziela sekretariat szkoły pod numerem telefonu: 514 584 030. Informacje o kierunkach i warsztatach uruchamianych w kolejnym roku akademickim można znaleźć na stronie: http://akademiamultiart.pl/.
Przyjdź i przekonaj się jak wielką magią jest film!

Program Dni Otwartych

06.07.2013 (Sobota)

10.00 – 13.00 – Warsztaty postprodukcji, prowadzący: Krzysztof Hrycak

(koszt : 200 pln)

16.00 – 18.00 – Warsztaty produkcji filmowej, prowadzący: Marek Nawracaj

(koszt: 100 pln)

16.00 – 18.00 – Scenopisarstwo – w tym prezentacja książki Lwa Hunter’a „Kurs pisania scenariuszy” prowadzący: reżyser i scenarzysta Jarosław Banaszek

(koszt: 50 pln)

18.30 – 20.30 – Kino w Studio AMA – projekcje

(wejście wolne) !

20:40 – 23:00 – piknik AMA oraz I Oficjalny Zjazd Absolwentów

(wejście wolne) !

07.07.2013 (Niedziela)

10.00 – 15.00 – testy kamery Black Magic, prezentacja sprzętu Canon Cinema, Samyang, Fomei, Genesis, inne.

(wejście wolne) !

16.00 – 19.00 – Warsztaty realizacji filmowej ( podstawy sztuki i technologii operatorskiej, elementy reżyserii, prowadzący: Piotr Lenar

(koszt: 150 pln)

19.30 – 21.00 – Kino w Studio AMA- projekcje

(wejście wolne) !

Dodatkowo otwarte przez cały czas trwania Dni Otwartych punkty informacyjne :

- Rekrutacja na rok 2013/2014

- AMA TV – zespół realizacyjno- produkcyjny złożony ze słuchaczy i wykładowców AMA

- Onemovieproject – blog realizatorów filmowych

Przyjdź, zadzwoń, umów się , albo wpadnij. Możesz się też zapisać.

rekrutacja@akademiamultiart.pl  TEL: 514 584 030

Akademia Multi Art

Ucz się od najlepszych!

Zrzut-ekranu-2013-06-23-godz.-19.45.36.p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez renata123
      Jestem 65 osoba na liscie rezerwowej na elektroradiologie na WUM. Czy ktos sie tu znajduje kto rowniez aplikowal na wum na jakikolwiek inny kierunek i moze powiedziec czy jest szansa ze dostane sie w tej rekrutacji i kiedy bylaby mniej wiecej druga lista? Co ile jest aktualizacja?
    • Przez Goś
      Hej! Idę w tym roku na studia i zastanawiam się nad Energetyką na PK. Ale obawiam się czy nie jest to kierunek zbyt ogólny, lekki, czy nie będę po nim 'specjalistą od wszystkiego i niczego'? Może ktoś z Was go studiuje/studiował lub słyszał coś od znajomych? 

Dodam jeszcze, że geniuszem nie jestem, ale jestem ambitna i przygotowana na naukę, nie chciałabym się zmarnować na lekkim kierunku, chociaz wiadomo, poza studiami chce mieć też czas na życie towarzyskie. Dla zobrazowania mojej 'wiedzy' maturę z matmy podstawowej napisałam na 100%, a z rozszerzonej na 76%

Co sądzicie o tym kierunku? 
    • Przez Magda225
      Hej, 
      Mam w planach wybrać się na inżynierię materiałów lub technologie chemiczna. Nie miałam rozszerzonej matmy, ale podstawa nigdy nie sprawiała mi problemu, a rozszerzenie zaczęłam robić na własna rękę od ok marca, jestem w trakcie i póki co wydaje mi się, że wszystko to kwestia poświęconego czasu i ilości rozwiązanych zadań, ale absolutnie nie twierdze, że matma jest łatwa Na maturze zdawałam rozszerzona chemię. Mogę określić, że jestem z niej po prostu dobra. Ani wybitna, ani przeciętna.
      Moje pytanie brzmi czy studiowanie na wymienionych przeze mnie kierunkach jest tak trudne jak plotka głosi?  
      Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że „trudność” to wrażenie bardzo subiektywne. Ale musicie mnie zrozumieć dlaczego zadaje te pytanie. Nigdy nie miałam większego kontaktu z fizyką, matury z matmy rozszerzonej nie pisałam, jestem w połowie materiału. Po prostu się boje, że po pierwszych dwóch miesiącach okaże się że baaaardzo się przeliczyłam.
      Czy na tych studiach ma znaczenie systematyczna praca i szczere chęci, czy też wybitnie ścisły umysł?
      Wiem, ze dla większości z was pytanie to będzie niemalże śmieszne, ale naprawdę potrzebuje opinii  
      Z góry dziękuje
    • Przez Zakrza
      Postanowiłem zostać psychoterapeutą. Wpisałem w Google frazę "jak zostać psychoterapeutą" i wyskoczyło mi, że wystarczy być magistrem jakiegokolwiek kierunku i ukończyć 4-letni kurs. Pomyślałem: "o, fajnie, jestem mgr dziennikarstwa, zrobię kurs i będę psychoterapeutą". Okazuje się, że to nie jest takie proste...

Polska Rada Psychoterapii (zgodnie ze standardami europejskimi i światowymi) owszem, nie wymaga konkretnego wykształcenia (jak potwierdzają badania, zawód psychoterapeuty nie ma żadnego wpływu na jego skuteczność), ale poszczególne ośrodki rekomendowane przez stowarzyszenia już tak. Aby rozpocząć szkolenie trzeba mieć ukończone studia psychologiczne, pedagogiczne lub medyczne. No ok, nie wszystkie tego wymagają. Podkreślają jednak, że jeśli wejdzie w życie ustawa psychoterapeutyczna to nawet po ukończonym szkoleniu i zdobyciu certyfikatu nie będę miał możliwości wykonywania zawodu. A nawet jeśli nie wejdzie (lub wejdzie w zmienionym kształcie) to nie będę mógł pracować w placówkach NFZ, ani nawet robić tam stażów, co i tak uniemożliwi skończenie kursu.

Nie zniechęciło mnie to jednak. Stwierdziłem, że sobie zrobię psychologię II stopnia, równolegle robiąć kurs na psychoterapeutę i gitara. No i tu pojawiają się kolejne przeszkody. Chciałbym studiować w Krakowie, bo tu znajduje się większość ośrodków kształcących terapeutów. Niestety nie znalazłem tutaj oferty psychologii MSU. Jedyne MSU jakie znalazłem to na SWPS, ale to uczelnia prywatna, a niezbyt mam możliwości płacić za szkołę i za kurs (+to, że nie mają filii w Krakowie, jak wspominałem). A zatem jednak 5-letnie jednolite magisterskie. Jak Kraków to UJ. A co! Wchodzę zatem na stronę, a tam info, że liczą się wyniki z matur. Liczyłem jednak, że mgr innego kierunku będzie miał jakąś inną prcedurę.

Uniwersytet Jagielloński bierze pod uwagę pisemny, rozszerzony angielski + najlepszy przedmiot z grona biologia/matematyka/historia. Zdawałem tylko matematykę (angielski na podstawie więc się nie liczy). W tamtych czasach nie była obowiązkowa i zdobyłem 52%, co jak na tamten rocznik było wynikiem bardzo dobrym. Tyle, że to da mi jakieś 10 nędznych punktów na 100.

I tutaj garść pytań do państwa:
      1. Czy w ogóle istnieje psychologia MSU gdzie indziej niż na SWPS?
      2. Orientuje się ktoś ile osób aplikuje średnio na UJ, na psychologię i jaki jest zazwyczaj próg przyjęć?
      3. Jeśli nie UJ to jaka publiczna szkoła w Krakowie?
      4. Jakbym chciał poprawić wyniki z matur po 15 latach to jaka jest procedura?
      5. Może jednak olać psychologię i zrobić tę pedagogikę?

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich, którzy dotrwali do końca tego postu. Wyszedł dłuższy niż się spodziewałem. A to dopiero początek!
    • Przez Igon00
      Cześć, mam problem z wyborem uczelni, otóż zastanawiam się pomiędzy Informatyką i Ekonometrią na UEPie a Analityką Gospodarczą lub Informatyką w Biznesie na UE we Wrocławiu, które uczelnie bardziej polecacie i jak myślicie, który kierunek daje lepsze perspektywy? Dziękuję z góry za każdą odpowiedź :)

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Prowadzenie biznesu to zadanie na tyle interdyscyplinarne, że nie da się tutaj wybrać jednego konkretnego kierunku, który mógłby cie w całości przygotować. Przyda się wiedza zarówno z zakresu marketingu, rachunkowości, zarządzania czy konkretnej specyfikacji odnośnie branży w której chcesz pracować. Najogólniej warto postawić na kierunek zarządzanie i marketing. Przyda się tez wiedza odnośnie tworzenia marki i wprowadzania produktów na rynek https://necon.pl/projekty/framelogic/  Ale weź także pod uwagę, że wiele z tych zadań możesz po prostu zlecić innym firmom. 
    • Ja myślę, że rezygnacja po zaledwie tygodniu to za wcześnie i trudno będzie ją zrozumieć Twoim najbliższym i znajomym. To oczywiście Twoja decyzja, ale może lepiej byłoby postudiować chociaż parę tygodni, żeby jeszcze bardziej upewnić się w swojej decyzji oraz lepiej zapoznać się ze specyfiką i rytmem studiowania, żeby na kolejnych studiach mieć łatwiejszy start.
    • Mozna robic praktyki w innej instytucji niz wskazuje na to specjalność jeśli odpowiednio to Uargumentujesz. Ja, tak zrobiłem.  Na filologii jest pewnie dużo trudniej. Kiedyś nie było specjalności na filologii angielskiej na licencjacie i dzisiaj jest bardzo dużo takich nauczycieli np. Moja żona. 
    • to interesujące, nie wiedziałam o tym, że można zrobić praktyki w szkole mając inną specjalność. Chętnie na magisterce zrobię specjalność nauczycielską tylko, że te praktyki będą w liceum. Nie miałabym uprawnień do uczenia w podstawówce a slyszałam, że nie mając uprawnień do podstawówki nie można uczyć nigdzie. W takim razie na darmo chodziłabym na specjalność nauczycielską na magisterce. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.