Skocz do zawartości
  • Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez JVC 231
      Czy inżynieria mechaniczna ma rację bytu w "inteligentnych fabrykach" które są charakterystyczne dla czwartej rewolucji przemysłowej ? 
    • Przez martyna_epsilon
      Dzień dobry,
      składałam dokumenty na PG, zabrakło mi 0,4 punktu na jeden z kierunków. Niestety nie dostałam się też na żaden inny kierunek na PG i UG. Czy jest sens składać wniosek do OKE o wgląd do pracy maturalnej i ewentualną weryfikację punktów? Czy tak naprawdę ta opcja nic nie da?
      Co mogę zrobić w tej sytuacji? Czy jedyna opcja jaka mi została, to poprawić maturę za rok?
      Bardzo proszę o pomoc i naprowadzenie. Jestem w kropce...
    • Przez kinga469
      Zostałam przyjęta na studia na kierunku architektura zarówno w Poznaniu jak i Gdańsku i... nie mam pojęcia którą politechnikę wybrać. Czy są tu osoby studiujące na PG lub PUT i powiedzą coś więcej o swojej uczelni lub czym się kierować przy wyborze?
    • Przez xmonax
      Proszę o radę, ponieważ  oba kierunki i przedmioty na nich bardzo mi się podobają nie mogę zdecydować, który wybrać. Na jeden i drugi się już dostałam. Proszę o radę.
    • Przez Hardkor
      TAk jak w tytule. Na oba się dostałem i myślę na co się zdecydować. 

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.