Skocz do zawartości
Kalayan

Wpisy na uczelnie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeśli dostało się na uczelnie X, a na uczelnie Y (pierwszego wyboru) jest sie na liście rezerwowej, można zanieść papiery na uczelnie X, a jeśli dostanie się na uczelnie Y w 2gim terminie wypisać się z X i wpisać do Y ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 minut temu, MlodyKurczak napisał:

Tak, mozna. Bylo juz kilka watkow na ten temat.

Dziękuję za odp ;)

Faktycznie było, niepotrzebnie zakładałam wątek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez przemek
      Witam,
      Brałem udział w rekrutacji na Politechnikę Gdańską na kierunek matematyka. Niestety zabrakło mi jedynie pół punktu i jestem na liście 130, a przyjętych zostaje 120 osób. Czy mam jeszcze jakąś szanse dostać się? Czy na politechnice jest coś takiego jak lista rezerwowa i czy jeżeli ktoś zrezygnuje to wtedy wybierają kolejne osoby na liście?
      Z góry bardzo dziękuje za pomoc
    • Przez Michalinka
      Czy ktoś z was się przenosił z Akademi Frycza modrzewskiego do ujota ? 
      Czy to jest mozliwe przenies sie po 1 roku lub chociaz na magisterke po licencjacie?
    • Przez Green
      Witam, 
      Nie dostałam się na kryminologię na ug i uwb. Zostałam przyjęta na swój awaryjny kierunek. Czy jest możliwość przeniesienia się na ug lub uwb przed rozpoczęciem roku akademickiego lub na początku pierwszego roku?
    • Przez Gosia77
      Hej, obecnie mieszkam w Anglii, ale chciałabym studiować w Polsce (lekarski, ewentualnie dietetyka) .
      Planuję wrócić za 3 lata, po A-level (matura), z tym że jej wyniki dostaje się dopiero w połowie sierpnia, czyli chyba jednak za późno, żeby aplikować na studia w Polsce, więc musiałabym iść na tzw gap year, chyba że jest jakieś inne wyjście??
      Może lepiej wrócić wcześniej, np do 3 liceum, żeby spokojnie, normalnie aplikować jak wszyscy?
      Co o tym sądzicie? Jest tutaj może ktoś kto jest/był w podobnej sytuacji?
    • Przez adtrule
      Hej! Orientujecie się może jaki był próg w tym roku na kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji? Na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie  Niestety nie znalazłam nigdzie o tym informacji, a bardzo mi na tym zależy. Znalazłam jedynie progi z 2016 roku. Z góry dzięki za pomoc!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.