Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o informatyce na PK(zaocznie) na wydziale WIEIK ?                                                          (Perspektywyzawodowe,praktyki,trudność)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne pytanie. A co mamy sądzić. Dobra uczelnia, wymagający kierunek. Gdybyś poczytam forum to byś wiedział bo było wiele razy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Goś
      Hej! Idę w tym roku na studia i zastanawiam się nad Energetyką na PK. Ale obawiam się czy nie jest to kierunek zbyt ogólny, lekki, czy nie będę po nim 'specjalistą od wszystkiego i niczego'? Może ktoś z Was go studiuje/studiował lub słyszał coś od znajomych? 

Dodam jeszcze, że geniuszem nie jestem, ale jestem ambitna i przygotowana na naukę, nie chciałabym się zmarnować na lekkim kierunku, chociaz wiadomo, poza studiami chce mieć też czas na życie towarzyskie. Dla zobrazowania mojej 'wiedzy' maturę z matmy podstawowej napisałam na 100%, a z rozszerzonej na 76%

Co sądzicie o tym kierunku? 
    • Przez Kipis71
      Witam, dostałem się na dwa kierunki, pojazdy samochodowe na politechnice krakowskiej oraz na zarządzanie i inżynieria produkcji na politechnice śląskiej w Zabrzu. Potrzebuje dorady kogoś doświadczonego i kogoś kto jest w stanie coś podpowiedzieć. Pomocy
    • Przez Nathixo
      Cześć, jestem tegoroczną maturzystką i chciałabym się dowiedzieć co nieco o Inżynierii Kwantowej na PWr. Czy wszyscy na tym kierunku są fizykami z powołania? I czy poziom jest bardzo wysoki? Martwię się trochę, że nie poradzę sobie z materiałem, był ktoś w podobnej sytuacji?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi  

• Przez xsuunset
      Hej,

jestem bardzo ciekawa opinii studentów na temat kierunku logistyka na UE w Katowicach. Ogólnie jestem zielona w tym temacie. Chciałam iść na Polibudę w Zabrzu, jednak po przeczytaniu opinii muszę się jeszcze raz zastanowić. Wszystkie rady będą mile widziane. Jak już jest taki temat na forum to przepraszam, to mój debiut

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Chemii, poza wydziałem chemicznym, praktycznie nie ma na żadnym kierunku technicznym. Natomiast sam przedmiot o nazwie "fizyka" jest jednym z najlżejszych i najmniej obszernych na całych studiach, ale za to wszystkie przedmioty kierunkowe są ściśle związane z fizyką M.in. mechanika, elektrotechnika i termodynamika zaliczają się do szeroko pojętej fizyki i na tym nie koniec. Ministerstwo nauki prowadzi serwis monitorujący losy absolwentów: https://ela.nauka.gov.pl/   Możesz wybrać kierunek + uczelnię i sprawdzić jak to wygląda. W każdym razie po informatyce istnieje duża szansa na pracę w każdym nieco większym mieście, a po mechatronice nie ma już takiej swobody wyboru miejsca pracy. Po budownictwie musisz zrobić uprawnienia budowlane i do tej pory zarabiasz niewielkie pieniądze.
    • Też znam jedną osobę po tym, która będąc już absolwentem udała się do szkółki policealnej w celu zdobycia tytułu technika elektroradiologa i następnie pracy w szpitalu. Jeśli nie zaszły jakieś istotne zmiany, to praca przedstawiciela handlowego jest najlepszym scenariuszem dla szeregowego fizyka medycznego, bo praca i zarobki technika nie zachęcają do podjęcia studiów.
    • Wprowadzono limity przyjęć w stosunku do liczby wykładowców. Obecnie nie opłaca się przyjmować ponad limit 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.