Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Wiktoria123
      Hej, bardzo proszę o uzupełnienie mojej krótkiej, dosłownie 5-minutowej ankiety, dotyczącej adaptacji studentów do nowego miejsca zamieszkania i sposobu nauki. Dotyczy ona co prawda studentów krakowskich uczelni, ale uzupełnić ją może każdy, kto przeniósł się na studia do większego miasta. https://forms.gle/vBkw37qVggF35wn6A 
    • Przez Nina7
      Studiuję prawo niestacjonarnie. Dostałam się na doradztwo polityczne i publiczne stacjonarne czy to połączenie ma sens? Jak połączyć to w przyszłości? Jaki zawód? 
      Czy lepiej zrezygnować i iść do pracy, zbierać doświadczenie? Proszę o odpowiedzi z argumentami.
    • Przez sanderek
      witam
      Jeżeli się uda, to od października będę studiować dziennie fizjoterapię i stąd moje pytanie.  Czy da się połączyć te studia z pracą, weekendową chociaż lub nawet w tygodniu? Czy ilość zajęć jest jednak zbyt duża. 
    • Przez TextBookers
      Zapraszamy do współpracy z serwisem TextBookers!
       Poszukujemy autorów, którzy chcieliby rozpocząć współpracę przy realizacji tekstów obcojęzycznych – w języku angielskim i niemieckim. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy, proste zasady wypłat , atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od tego, jak Twoje teksty oceniać będą klienci, a także, a może przede wszystkim, zlecenia dostępne 24 h na dobę. Pracujesz, kiedy chcesz, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu. Masz wątpliwości, czy to dla Ciebie – poznaj jakości tekstów tu https://www.textbookers.com/pomoc/wymagania-jakosciowe i sprawdź to.
      Serwis Texbookers od momentu powstania zapewnia Klientom serwisu dostęp do treści SEO w każdej jakości, a Autorom – stałą możliwość pisania i zarabiania. Rozwijamy się dynamicznie, a dzięki temu możemy poszerzać zakres naszych usług. Chcesz dołączyć do grona Autorów tworzących nową jakość w naszym Serwisie?
      To proste. Wystarczy wejść na stronę www.textbookers.com, założyć konto, napisać krótki tekst próbny, a następnie podpisać i przesłać nam umowę.  Po jej pozytywnej weryfikacji, pozostaje Ci jedynie rozpocząć realizację tekstów!

Zapraszamy także do udziału w Programie Partnerskim "Poszukiwanie copywriterów", dzięki któremu można zdobyć dodatkowe punkty wymienne na gotówkę. Szczegóły programu opisaliśmy na naszym blogu https://www.textbookers.com/blog/program-partnerski-poszukiwanie-copywriterow/

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia

Zespół TextBookers.com 
    • Przez Mateusz_G
      Cześć, w ramach pracy licencjackiej prowadzę badania preferencji dotyczących redystrybucji dochodu i proszę Was o pomoc - wzięcie udziału w badaniu. Forma jest ciekawa, a badanie trwa 2 minuty:
      Link do badania (klik)
      Z góry Wszystkim dziękuję! 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Cześć, w tym roku piszę maturę i myślę o studiach ifnroamtycznych. Początkowo myślałem o informatyce stosowanej na AGH (wiem ze podobno jest najlabsza ale chodziło mi o skupienie wokół programowania a nie wokół przedmiotów z innych kierunków) Ale jest dużo osob na jedno miejsce więc pewnie się nie dostanę. Myślałem natomiast o informatyce stosowanej na UJ i Matematyce Komputerowej na UJ. Jest ktoś może w stanie opisać te kierunki? Ktoś kto ze skończył albo kto jest w trakcie ich studiowania? ( przeglądałem syllabusy i wyglądają naprawdę fajnie ale lepiej jest się dowiedzieć też od kogoś kto wie co i jak). Próbowałem się dowiedziec o progi punktowe i ilość osób na jedno miejsce ale znalazłem tylko liczby z ostatnich lat, wie ktoś może jak to się ma na ten rok? Boję się że na te kierunki też się nie dostanę bo będzie trzeba naprawdę wysoko zdać maturę.  Z góry dziękuję za każda pomoc!
    • Aa czyli rozumiem że będę miał tylko przedmioty które muszę poprawić. Ale co z semestrem drugim? Czy też będę musiał go poprawiać skoro mam wszystko zaliczone? Co będę na nim właściwie miał? Prosząc o przyspieszenie jaki semestr będę miał na faktycznym drugim semestrze? I czy ten drugi muszę znów robić na nowo?
    • Z zasady w przypadku repety poprawia się niezaliczone przedmioty. 
    • Witam wszystkich, bardzo proszę o pomoc Sprawa wygląda tak, że nie zaliczyłem pierwszego semestru na pierwszym roku (drugi zaliczyłem). Zostałem wpisany na poprawę całego roku z możliwością przyspieszenia na drugim semestrze. Moje pytanie brzmi czy na 1 semestrze mogę ubiegać się o poprawę tylko tych przedmiotów, których nie zaliczyłem (4)? Czy muszę poprawiać na nowo cały drugi semestr skoro go zaliczyłem?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.