Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po jakim kierunku studiów mogę studiować chemie kosmetyczną, jeśli jest to kierunek II stopnia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jest kierunek przygotowany z myślą o chemikach, ale na stronie rekrutacji powinny być dokładne wymagania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno po chemii, ale na stronie uczelni powinny być warunki rekrutacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez różowapantera
      Cześć. Mam dylemat związany z wyborem studiów. Dostałam się na Uniwersytet Łódzki na chemię kosmetyczną oraz na dietetykę na uniwersytet przyrodniczy w lublinie. Nie wiem co wybrać aby mieć w przyszłości dobrą i ciekawą pracę z możliwościami. Proszę o pomoc i porady
    • Przez abcinz
      Witam. Jestem tegoroczną maturzystką, zdaje maturę na poziomie rozszerzonym z chemii oraz biologii. Mam wielki dylemat z wyborem studiow oraz z miastem-Poznań, a może Wrocław? Interesują mnie takie kierunki jak: chemia kosmetyczna, kosmetologia, biotechnologia, dietetyka, technologia żywności, chemia medyczna. Po którym kierunku będę miała najwieksze perspektywy?' Dodam, ze uwielbiam pomagać ludziom i z nimi pracować (dlatego jedynym z moich pomysłów jest dietetyka i niesienie pomocy przez układanie diet), lecz z drugiej strony bardzo kręcą mnie kosmetyki, ich powstawanie, sklad. Widziałam, ze na UAMIE w Poznaniu jest chemia kosmetyczna, ale czy ją wybiera sie jako specjalność czy jest to odrębny kierunek?
    • Przez chemia rozsz
      Witam, zapraszam na prywatne lekcje z chemii, jeśli ktoś ma problem na kierunku TŻ, chemia, biofizyka, biochemia, biotechnologia, inżynieria chemiczna itp. Jestem doktorem chemii, i od 14 lat udzielam prywatnych lekcji na poziomie studiów.
      Posiadam wszechstronne doświadczenie w tej kwestii.
      Przygotowuję do kolokwiów, kartkówek, laboratorium,testów, zaliczeń, egzaminów, poprawek, pomagam pisać sprawozdania, rozwiązywać zadania (Również on- line).
      Pomagam nadrabiać zaległości oraz zrozumieć bieżący materiał, jak i poszerzyć wiedzę.
      Uczę w atmosferze nauki i skupienia! 100% gwarancji. 
      Proszę o kontakt mailowy. chemia.korep2016@gmail.com
      Miejsce: Kraków, Ruczaj.

• Przez Joanna
      Marzysz, aby w przyszłości być właścicielem firmy o renomie Kosmetycznego Instytutu Dr Ireny Eris, w takim razie studia na kierunku Chemia kosmetyczna to twój strzał w 10! Zobacz czego się na nich nauczysz: http://www.kierunki.net/chemia-kosmetyczna

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.