Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostrzegam przed nimi! Napisali mi pracę,  wydałem  prawie 2 tys zł,  okazało się że praca jest plagiatem,  narobili mi problemów,  nie życzę nikomu doświadczyć tego co ja!  Najlepiej napisać samemu napisać,  nie mówię już o tym że nie chcą oddać pieniędzy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I bardzo dobrze! Jeszcze Cię powinni z uczelni za to wywalić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z wami, wiem że popełniłem błąd robiąc to w ten sposób,  brak czasu przez to że mam rodzinę na utrzymaniu i haruję jak wół po 10-12 h dziennie nie usprawiedliwia tego że tak postapilem,  pisząc ten post chciałem tylko przestrzec przed takimi praktykami innych ludzi, apropo pracy. Absolutnie przekonałem się że nie warto brnąć w takie coś,  jak się nie ma czasu to nie ma po co się brać,  a jeśli ktoś mocno chce zdobyć tytuł to niech sobie ten czas spróbuje zorganizować jeśli jest możliwość. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Alonebloodot
      Witam
      Znalazłem artykuł naukowy który pasuje idealnie do mojego rozdziału.Czy jeśli zredaguję jego treść zastępując słowa bliskoznacznymi i zmieniając szyk zdania ale jednocześnie nie podając w przypisach tego artykułu tylko podam przypisy z tego artykułu to jest to Plagiat?
    • Przez Adam Machalica
      Witam. Moja dziewczyna pisze prace i szuka odpowiedzi na parę pytań mianowicie:
      1. Jak uniknąć plagiatu?
      2. Czy są jakieś programy którymi można sprawdzić swoją pracę pod kątem plagiatu?

Dziewczyna czasem bierze polski tekst i tłumaczy na angielski i daje do swojej pracy, tak samo robi z angielskim tekstem przerabia go parafrazami. Czy może być problem?
    • Przez Miłosz Szkudlarski
      Walka z plagiatami w polskim środowisku akademickim trwa już od bardzo dawna. Uczelnie wyposażone w rozmaite platformy antyplagiatowe przegrywają jednak bitwę za bitwą, gdyż systemy okazują się często wadliwe i wybrakowane, a pomysłowość nieuczciwych studentów jest naprawdę godna podziwu. Opublikowany niedawno raport prof. Tadeusza Grabińskiego także nie napawa optymizmem...

Szczegóły znajdziecie na naszym portalu: www.studia.net/poradnik-studenta/7634-polskie-uczelnie-przegrywaja-walke-z-plagiatami

• Przez Łukasz
      Czy warto kupować pracę lub dokonywać plagiatu?
      Kiedy prawda może wyjść na jaw? Jakie są potencjalne zagrożenia?

O tym wszystkim dowiedzcie się oglądając poradnik:

http://studia.tv/dlaczego-nie-warto-popelniac-plagiatu/
    • Przez wojtek kuliś
      Witam

Chciałam ostrzec osoby kupujące prace dyplomowe ze strony pracedyplomowe.edu.pl że wiekszość prac którą dysponuja została przez nich  ściągnieta z internetu chomik.pl itp. Skopiujcię temat pracy z ich strony i wklejcie do wyszukiwarki google i okaże się że praca jest dostepna za darmo a oni nielegalnie czerpią zyski z cudzych praw autorskich a za to idzie się do pudła

Pozdrawiam

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Zawsze możesz podejść do obrony na innej uczelni która prowadzi ten kierunek.  Ciekawa sytuacja. 
    • Witam, jestem studentem ostatniego rocznika Ekonomii na jednej z uczelni. W tym roku skończyłem studia magisterskie, ale nie podszedłem do obrony pracy. Jako że byłem na ostatnim roczniku Ekonomii i zamykają kierunek dziekanat informuje że jak nie obronię się teraz nie będę miał w ogóle możliwości. Czy jest gdzieś przepis który mówi o tym że nie można wznowić statusu studenta na czas obrony jak jest zamknięty kierunek? Regulamin studiów mówi o tym że jak zostanę skreślony mam rok na obronę.   Pozdrawiam
    • Na zapotrzebowanie tu i teraz nie ma sensu patrząc bo za 5 lat będzie zupełnie inne. A co dopiero za 30 czy 40 lat.  Studia wybiera się zgodnie z zainteresowaniem jednak wiem że dużo osób jest zawiedzionych po inżynierii środowiska.  Zdecydowanie PG lub PP.
    • Cześć! Na wstępie chciałabym powiedzieć, że jestem uczennicą 4 klasy technikum geodezyjnego, więc do matury i studiów mam niecały rok. Jednak już teraz pragnę wybrać studia i uczelnie, aby na spokojnie móc wszystko załatwić. Wiem, że jeśli znajdę pracę w geodezji to studia będą zaoczne w tym zawodzie. Postanowiłam, że jeśli plan nie wypali, pójdę na dzienne. I tu pojawia się problem. Na razie stwierdziłam, że wolałabym pracować w biurze, najlepiej projektowym, ale praca w terenie mnie nie zniechęca, więc decyzja padła na budownictwo lub inżynierię środowiska, ponieważ nie chcę iść na architekturę. Nie wiem co wybrać. Po czym szybciej znajdę pracę jako kobieta? Na co jest większe zapotrzebowanie pracowników? Wiem, że wiąże się to z uzyskaniem uprawnień, ale mnie to nie przeraża. Zastanawiam się także nad uczelnią tj. politechniką gdańską, koszalińską, poznańską lub UWM. Może macie pomysł co wybrać, albo jakieś inne kierunki. Dodam tylko, że na maturze rozszerzać będę matematykę i fizykę, ewentualnie zamiast fizyki geografię (bo mam ja w szkole i od pewnego czasu myślę nad finansami i rachunkowością). Dziekuje z góry za poświęcony czas i pozdrawiam. MilkaLilka
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.