Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie kto i w jakich okolicznościach mówił do studentów „Strzeżcie się szarzyzny życia, w którem nie ma wielkich ukochań i słońc wielkich”?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpowiedź facet miał na imię Heliodor ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wiem kto ja wiem kto:) i też mogę dać podpowiedz;)

Zarządzał pewną instytucją Piastowską...

Ku sile, ku młodości!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość milosz

Zazwyczaj można go spotkać na ławeczce przed Collegium Minus, na ul. Wieniawskiego. Sporo młodzieży w weekendowe wieczory stara się nawiązać z nim dialog, ale niestety... profesor milczy, jakby by był "z brązu".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez A2001
      Są tu może studenci wydziału prawa i administracji z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu ? 
      Jaki kierunek studiujecie ? I jakie macie opinie ? 
    • Przez A2001
      Czy warto studiować prawo europejskie ? Nie ma na ten temat dużo informacji i zastanawiam się co wybrać: ten kierunek czy zwykle prawo
    • Przez Kamilaaaa
      Hej, zastanawiam się nad wyborem kierunku grafika na Collegium da Vinci w Poznaniu. Widziałam bardzo różne opinie na ten temat, niektóre są wręcz przerażające, ale inne bardzo pozytywne. Jest tu ktoś, kto studiuje/studiował w ostatnim czasie tam i jest w stanie opowiedzieć, ile jest prawdy w tych opiniach i czy warto próbować się tam dostać?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.