Skocz do zawartości
forkk

Czy ktoś studiuję informatykę po zdawanej geografii na maturze?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, czy jest szansa na dostanie się na zaoczne na jakaś publiczna uczelnie po geografii na maturze? Nie mam tu na myśli jakiejś geoinformatyki tylko zwykłą informatykę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Maciej 2018
      Cześć Grupowicze. Jestem na forum od dzisiaj. Od września 2 klasa liceum. Niebawem będę musiał wskazać  przedmioty - rozszerzone na maturze. Najlepsze wyniki osiągam z informatyki i angielskiego. Z innych przedmiotów nie jest źle. Moja klasa ma rozszerzenia z geografii wos-u i angielskiego. Jakie kierunki studiów moglibyście polecić ? Jakie uczelnie ? Dzięki. 
    • Przez forkk
      Zastanawiam się czy nie iść za rok na Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie na informatykę lub geografię tylko nie wiem co jest łatwiejsze, wydaje mi sie, że geografia?
      Czy jak zdawałem geografię na maturze to mogę iść na informatykę na UP bo podobno geografia też jest przedmiotem kierunkowym na informatykę ale jest mniej punktów za nią niż np. za matematykę ale nie jestem pewny, czy tak jest jak piszę?
      Czy po informatyce na UP w Krakowie będę miał po 3.5 roku tytuł inżyniera taki jak np. po AGH lub Politechnice?
    • Przez minecisek
      Witam.
      Jaka pewnie większość osób na forum mam problem z wyborem kierunku. Niestety moje młodzieńcze lata były beztroskie i nie traktowałem poważnie tego że mature dobieram do studiów. Miałem myślenie że napiszę byle co a studia się do tego znajdą... nic bardziej mylnego. 
      Cóż nie będę przedłużał, zdawałem poza podstawowymi przedmiotami ( które poszły mi słabo... polski 70%  matematyka chyba 63 albo 64 %    angielski 90%
       Geografie oraz Angielski na poziomach Rozszerzony.  Z normalnymi wynikami
      po maturze zrobiłem rok przerwy i chciałbym podjąć jednak dalszą naukę. 
      do tej matury dodatkowo mam skończone Technikum logistyczne i zdane wszystkie kwalifikacje na technika logistyka.

Chciałem zapytać kogoś obeznanego w kierunkach, jaki potencjalnie kierunek ( pomijając fakt motywacji, hobby, tego co chcę w zyciu robić)  daje w miarę wysoką szanse na pracę z sensownymi zarobkami. Ja wiem że wszystko zależy od innych czynników studia nie dają pracy strikte - ja to rozumiem jednak chodzi mi jak pisałem o Potencjalne zatrudnienie. Można powiedzieć że nie chcę ale muszę na te studia iść a matura nie pozwala mi na wiele.

Szukałem na własną rękę kierunków jednak na moje nieszczęście nie ma za wiele kierunków które wymagaja od matury pisania geografi ... bardzo żałuje że ją pisałem.
      Inżynieria Środowiska
      Inżynieria Materiałowa
      Ekologiczne Źródła Energii

co o tych myślicie ?     oraz jakie macie inne przykłady kierunków      ( chciałbym studiować w krakowie )

Pozdrawiam każdego kto przeczytał do końca
      PS
      TAK wiem jestem głupcem myśląc że przymusowe studia z braku laku dadzą mi prace... cóż za błędy młodości się płaci
    • Przez xann
      Witam chciałabym się dowiedzieć jak wygląda "od kuchni" studiowanie na kierunku geoinformatyka oraz poznać na czym polega praca w tym zawodzie. Jeśli ktoś studiuje ten kierunek lub wie coś o tym proszę o wiadomości prywatne lub odpowiedzi. Chętnie dowiedziałabym się o tym czegoś więcej, ponieważ informacje zawarte w informatorach nie w pełni jasno określająmi obraz tego kierunku.  
    • Przez applejuice
      Dzień dobry,
      Aktualnie jestem w trzeciej klasie liceum i poważnie zastanawiam sie nad wyborem kierunku studiów. Jestem na profilu z rozszerzona geografią, matematyką i wosem, jednak z tych przedmiotow interesuje mnie geografia (matematyka w dużo mniej znacznym stopniu, wiedza o społeczeństwie w ogóle). Czy ktoś może polecić mi studia naciskające głównie na geografie? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. 

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.