Skocz do zawartości
michal84tbg

Ekonomia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Czy ktoś orientuje się w jakim mieście na uniwersytecie jest kierunek ekonomia o specjalności analiza finansowa ?

pozdrawiam i miłego dnia życzę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach ma taką specjalność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź.

Nie wiem czy to jest kierunek ekonomii czy FiR. Ale chodzi mi o odczytywanie informacji ze zmian liczbowych na temat przyszłego skutku czegoś lub rezultat czegoś aby było jak najlepiej na plus, (jak zmieniają się liczby (wzrost albo spadek)) na podstawie tych zmian liczbowych, które zmieniają się w czasie. Napisałem tutaj na ten temat. 

Jaki kierunek i specjalizacja ?

Pozdrawiam i miłego dnia życzę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś pomóc w tym temacie ? Jak np. na zakładach bukmacherskich przyszły rezultat spotkania dwóch drużyn. Zajmować się odczytywaniem informacji na podstawie spadków liczby. Coś związanego z finansami firm. Jest jakiś taki kierunek ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Analiza danych? Matematyka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak jest to analiza danych powiązane z matematyką. Analiza danych to specjalność na matematyce ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bodajże w Łodzi jest jako kierunek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko pewnie na stacjonarnych jest możliwość studiować ten kierunek, bo na niestacjonarnych nie ma takich większych wyborów. Ale to jest kierunek matematyka i specjalność analiza danych ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kierunek analiza danych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za informacje. Ale niestety jestem ograniczony i jak na razie wybieram się na studia niestacjonarne. A czy ten kierunek jest przyszłościowy ? Łatwo będzie o pracę po tym kierunku ?

Który kierunek ma szerszy zakres analiza danych czy mechatronika ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Tak to przyszłości kierunek

2. Zupełnie inne kierunki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2. Tak wiem, że to zupełnie inne kierunki ale który z tych kierunków ma szerszy zakres działania ? Który kierunek jest trudniejszy ?

3. A mam jeszcze takie pytanie. odchodzące trochę od tematu. Jak będę miał status studenta studiów niestacjonarnych to pracodawca będzie miał korzyść z tego, że przyjmie mnie do pracy z takim statusem, choć skończyłem 34 lata ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mając 34 lata powinieneś iść na studia związane z wykonywanym zawodem. Inaczej będzie bardzo trudno wkręcić się w nową branżę całkowicie od zera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No pewnie nie będzie łatwo ale bardziej interesuje i pasjonuje mnie ta analiza danych. Zajmuję się tym tematem na co dzień.  Mechatronika też mnie interesuje ale mniej od analizy danych. Najgorsze będzie chyba uczyć się jakiś nowych pojęć na analizie danych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi