Skocz do zawartości
Aleks

Reżyseria - gdzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Jestem aktualnie w 2 klasie liceum i myślę bardzo poważnie od bardzo długiego czasu o studiach na kierunku reżyserii( najlepiej reżyserii filmowej i telewizyjnej).

Moje pytanie w związku z tym brzmi.

W jakich szkolach można studiować reżyserię poza bardzo sławną łodzką filmowką i Warszawą.

Jeszcze miałabym drugie pytanie. Wiem też, że barfzo ciężko jest dostać się na ten wydział. Zdaję sobie z tego sprawę natomiast bardzo zależy mi na spędzeniu tych lat studenckich na nauce czegoś co jest moją pasją. Stąd moje pytanie brzmi : Czy moze znają państwo jakieś studia zbliżone do reżyserii, jakąś alternatywę.

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brakuje Warszawskiej Szkoły Filmowej, ale ona jest prywatna i dość droga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• O Automatyce i Robotyce czy Biotechnologii rzeczywiście można trochę  się dowiedzieć na forum,lecz o inżynierii biomedycznej jest strasznie mało informacji.
    • Też trudno przewidzieć co będzie za kilka lat. Są to nauki bardzo przyszłościowe, w bogatszych krajach widać, że się to rozwija w szybkim tempie, może i Polska w końcu zacznie rozwijać bardziej przyszłościowe gałęzie gospodarki i znajdzie się praca i w biotechnologii czy inżynierii biomedycznej. Stąd też taki dylemat, trudno przewidzieć co będzie się działo w przyszłości, wiem, że powinno się wybierać studia z pasji, i tak, te kierunki wydają mi się ciekawe, tylko wybór może być jeden i chciałbym wybrać jak najlepiej. Najwięcej osób poleca mi właśnie AiR, studia te wydają się bardzo interesujące, lecz nie wiem czy praca w utrzymaniu ruchu jest dla mnie, a z tego co słyszałem, w Polsce to "jedyna" możliwość po AiR.
    • Dobrze przeczytałeś. Po biotechnologii i inżynierii biomedycznej jest mało miejsc pracy w zawodzie, czyli wybór tych kierunków wiąże się ze sporym ryzykiem. AiR otwiera zdecydowanie więcej drzwi i to w całym kraju. Jeśli nadal masz wątpliwości, możesz poszukać sobie w Internecie rządowej stronki o ekonomicznych losach absolwentów i zapoznać się ze statystykami z ostatnich lat.
    • Na forum jest bardzo dużo tematów o tych kierunkach. Od lat nic się nie zmienia.  Ogólnie kierunki bardzo ciekawe. Wydaje się że najbardziej uniwersalnym jest automatyka. Dzięki temu masz możliwość dostosować się do rynku pracy. Branża rozwojowa w medycynie u nas leży.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.