Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Grzegorz Nosiadek
      To wszystko ściema... Sam napisałem kilkadziesiąt prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszuści, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamująca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. grzegorz.nosiadek@gmail.com bądź pod telefonem 509 215 901
    • Przez g.kupr
      Nie wiesz, jak powinien być prawidłowo sformatowany tekst? Pojęcia, tj. podwójna spacja, bękart, wdowa, szewc, półpauza są Ci obce? Masz problem z tworzeniem przypisów i opracowaniem bibliografii? Jeśli tak, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
      Chętnie dokonam profesjonalnej korekty różnego rodzaju prac pisemnych (do tej pory zajmowałam się głównie korektą prac dyplomowych i w tym zakresie posiadam największe doświadczenie). Oferuję pomoc w formatowaniu tekstu (zgodnie z wymogami edytorskimi Twojej uczelni), poprawie błędów językowych, ortograficznych i interpunkcyjnych – nie wpływam na jakość merytoryczną treści. Odezwij się, jeśli chcesz, aby napisana przez Ciebie praca miała schludny i elegancki wygląd i pozbawiona była różnego rodzaju błędów.
      Zapraszam do kontaktu w wiadomościach prywatnych lub przez mój adres mailowy: korekta.gk@gmail.com
      Cena: od 4 do 6 zł za 1800 znaków ze spacjami (około jedna strona A4 znormalizowanego druku).
    • Przez Projekty Budownictwo
      Witam,
      oferujemy pomoc przy tworzeniu prac inżynierskich i magisterskich z zakresu studiów na Wydziale Budownictwa. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
      Pozdrawiamy,
      projektybudownictwo@protonmail.com
    • Przez Julia Korektorzy24
      Zajmujemy się korektą i redakcją książek, artykułów, prac licencjackich, magisterskich, instrukcji obsługi, folderów reklamowych.
      Nie piszemy gotowych tekstów i prac licencjackich, magisterskich etc.
      Cena od 2,50 zł za stronę (1800 znaków ze spacjami), za usługę ekspresową doliczamy 30 proc. od wynegocjowanej stawki.
      Wycena bezpłatna, praca zdalna.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Moim zdaniem nie dasz rady tego połączyć. Straż graniczna to służba i tutaj nie da rady zwalniać się na weekendy na studia.
    • Witam. Mam pytanie, jestem na studiach zaocznych, i interesuje mnie praca w straży, i myślę nad złożeniem papierów do oddziału. I stąd moje pytanie, czy jest sens, gdy jestemna zaocznych, bo jestem na pierwszym roku. I jak oni na to patrzą,czy nie przeszkadza im to? Dzięki z góry 
    • OSZUŚCI!!! Nie dostałam wynagrodzenia za pracę w hotelu! Nikomu nie polecam! Zostałam oszukana wysłali mnie na praktyki w zupełnie inne warunki niż było ustalane! Zostałam zakwaterowana w slumsach w kamienicy w mieszkaniu w którym mieszkało 30 osób (w wieku 22-55lat nie byli to studenci). Pokoje 4metry na 4metry, nie da sie ruszyć bo w pokoju 4 osoby, śpisz na pryczy piętrowej (bez materaca), pokój nie posiada zamka na klucz i jak cie nie ma to kazdy wchodzi i wynosi z pokoju co chce (ukradli mi ładowarkę do telefonu), brud i grzyb w miejscu zakwaterowania!! Jedna łazienka na piętro (koedukacyjna) a na piętrze mieszka 15 osób. Żenada! IES Consulting żeruje na studentach żądają zapłaty 400euro za swoje usługi, a później umywają ręce!
    • OSZUŚCI!!! Nie dostałam wynagrodzenia za pracę w hotelu! Nikomu nie polecam! Zostałam oszukana wysłali mnie na praktyki w zupełnie inne warunki niż było ustalane! Zostałam zakwaterowana w slumsach w kamienicy w mieszkaniu w którym mieszkało 30 osób (w wieku 22-55lat nie byli to studenci). Pokoje 4metry na 4metry, nie da sie ruszyć bo w pokoju 4 osoby, śpisz na pryczy piętrowej (bez materaca), pokój nie posiada zamka na klucz i jak cie nie ma to kazdy wchodzi i wynosi z pokoju co chce (ukradli mi ładowarkę do telefonu), brud i grzyb w miejscu zakwaterowania!! Jedna łazienka na piętro (koedukacyjna) a na piętrze mieszka 15 osób. Żenada! IES Consulting żeruje na studentach żądają zapłaty 400euro za swoje usługi, a później umywają ręce! Wstawiłabym zdjęcia z mojego zakwaterowania ale niestety nie ma takiej opcji
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.