Skocz do zawartości
jowojtek

Pilotaż Politechnika Poznańska

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim, mam dosyć ogólne pytanie. Czy ktoś wie jak się rozwinął kierunek Lotnictwo i kosmonautyka ze specjalizacją Pilotaż na Politechnice poznańskiej? Zamierzam iść właśnie w tym kierunku tylko nie mogę się zdecydować co do uczelni. Mam 3 warianty: Poznań, Rzeszów lub PWSZ Chełm. Do Poznania mam całkiem blisko tylko nie mogę znaleźć żadnych opinii o tym kierunku. Więc jeśli ktoś z was tam studiuje lub ma takiego znajomego, napiszcie z grubsza jak wyglądają te studia ze strony np. finansowej, wymagań itp. Z góry dzięki i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.