Skocz do zawartości
CruSH

Politechnika Gdańska i Poznańska

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jestem nowy na forum i prawdopodobnie przyszłym studentem. Mam pytanie odnośnie szans dostania się, czy ogólnie opłaca mi się próbować z następującymi wynikami z matur:  polski podstawa(60%); matematyka podstawa(90%); angielski podstawa(90%); angielski rozszerzenie(70%); matematyka rozszerzona(30%); fizyka rozszerzona(50%) na kierunek Elektrotechniki i Telekomunikacji na PG i PP. Jestem w dobrej sytuacji gdyż skończyłem technikum na profilu teleinformatycznym, wiem że dobrze wybrałem i interesują mnie zagadnienia związane z tym zawodem. Jedyna moja obawa to możliwość niedostania się. Jeśli ktoś ma jakieś informacje odnośnie liczby punktów jakie trzeba było posiadać w poprzednich latach będę wdzięczny za podzielenie się tymi danymi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem to są wyniki które pozwalają pozytywnie patrzeć na rekrutację. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Do momentu skreślenia masz status studenta. Dopiero po skreśleniu nie powinnas otrzymywać stypendium.  Nie ma czegoś takiego jak uczelnie wyższe. Są szkoły wyższe lub uczelnie.
    • Witam. W październiku 2019 r. rozpoczęłam naukę na uczelni wyższej. Złożyłam również wniosek o przyznanie stypendium socjalnego. Niestety z przyczyn zdrowotnych przestałam chodzić na zajęcia i moje nieobecności kwalifikują się już do skreślenia z listy studentów, jednakże do tej pory nie zostałam skreślona, a stypendium za październik i listopad otrzymałam. Czy w związku z tym podlega ono zwrotowi, skoro nie uczęszczam na zajęcia, a w dalszym ciągu posiadam status studenta? Czy po skreśleniu z listy studentów lub złożeniu wniosku o rezygnacji ze studiów uczelnia może domagać się zwrotu przyznanego świadczenia? Proszę o odpowiedź.    
    • Ogólnie liczy się to, co jest na papierze. Słowa mają drugorzędne znaczenie. Warto też wiedzieć, że praca dyplomowa jest od pewnego czasu normalnym przedmiotem studiów (!) wycenionym na odpowiednią liczbę ECTS, więc nie ma możliwości, by zaliczały ją projekty przejściowe (a zatem inne przedmioty) z poprzednich semestrów. Aczkolwiek sam projekt jest właściwą formą pracy inżynierskiej. Na klasycznych kierunkach technicznych chodzi o to, by dobrać coś do czegoś i wyciągnąć jakieś wnioski, chociaż nie mam pojęcia, co można zrobić na IZ. No chyba, że to nowa nazwa ZiIP.
    • Ale co z tego że w regulaminie jest napisane tak a nie inaczej skoro mój wydział co kilka semestrów zmienia sobie plany? W regulaminie cały czas jest to samo o pracy dyplomowej, tymczasem na moim wydziale do dnia dzisiejszego ten proces dyplomowania był zmieniony na te 6 projektów... 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.