Skocz do zawartości
  • Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Krakers
      Witam, jestem na drugim semestrze pierwszego roku filologii angielskiej z jezykiem chińskim i coraz bardziej dociera do mnie to, że nie jest to dla mnie.
      Zastanawiam się nad pójściem na zarządzanie (docelowo w Łodzi).
      Pytania do Was:
      1. Czy jest ciężko i nie ma czasu wolnego? (jak na ang-chn) - chcę kontynuować naukę języków w domu
      2. Czy uczą tam praktycznych rzeczy? - przydatnych do pracy w firmie/ własnym biznesie
      3. Jakie są perspektywy po tym kierunku?
      4. Jak wygląda tam kwestia praktyk?

Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Przez djmucha007
      Witam. W tym roku zdaję maturę, z matematyki i j. ang. na poziomie rozszerzonym. Szczerze mam mętlik w głowie Nie wiem, czy wybrać się na AGH, PK czy może PRZ.. Nie chcę się pchać na nie wiadomo jakie studia w wielkich miastach. Chcę sobie poradzić na jakimś w miare interesujacym kierunku. Myślę o kierunku technicznym, tylko jest jeden problem. Mianowicie trochę przeraża mnie fizyka.. W liceum jest ona po prostu nudna i nic nie wnosząca.. Dlatego nie wiem, czy ryzykować i zaczynać naukę fizyki od nowa, tym bardziej, ze na studiach może to już nie być taka prosta sprawa.. Jakby ktoś coś mógł doradzić, podpowiedzieć, będę wdzięczna. Każda opinia się przyda 
    • Przez Łukasz
      Uwaga! Konkurs Student Travel - Twój Kierunek!
      Chcesz jeszcze tego lata zaszaleć w Bułgarii na Student Camp Festival Edition? Dobrze trafiłeś
      Co zrobisz dla takiej nagrody?
      Jeśli wszystko, to super Ale wystarczy, że poniżej zostawisz swój wpis. Podziel się z nami wrażeniami na temat studiowanego kierunku lub właśnie wybranego kierunku studiów.
      W swoim wpisie oprócz nazwy kierunku krótko i treściwie napisz:

* Skąd wziął się pomysł i dlaczego właśnie ten kierunek?
      * Jak sobie wyobrażasz te studia/ jak je oceniasz?
      * Jaką ścieżkę kariery wybierzesz po zakończeniu studiów? Poza tym forma, styl i treść dowolne!
      Nagrody!
      Autor, którego wpis Szanowne Jury oceni najlepiej, a internauci docenią jako najpopularniejszy wyjedzie do Bułgarii na Student Camp Festival Edition od 20 do 29 września 2012 roku.
      Dla dwóch osób – autora najlepszego oraz autora najpopularniejszego wpisu, przewidziano nagrody w postaci kursów językowych na pendriv'ie.
      Konkurs startuje 20 sierpnia i potrwa do 6 września 2012 roku. Zajrzyj tutaj i zobacz, o co walczysz!

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Od dawna mam problem z trądzikiem, próbowałam już chyba wszystkiego, przeczytałam wiele artykułów na ten temat, byłam u kilku lekarzy i nic. Chwilę jest lepiej, a potem problem wraca, najczęściej z zdwojoną siłą. Słyszałam o kilku domowych sposobach na trądzik. Takich jak stosowanie miodu czy oleju kokosowego, ale szczerze boję się spróbować, by efekt nie był odwrotny. Może ktoś z was testował te domowe metody? Polecacie, czy lepiej nie ryzykować? 
    • Przysługuje Ci przeważnie 1-2 nieobecności na zajęciach w semestrze 
    • Zacznij od tego aby sprawdzić czy osoba od której chcesz wynająć jest faktycznie właścicielem danego mieszkania, a nie np. ktoś kto sam wynajął i chce podnająć innej osobie lub jednocześnie kilku osobą bez zgody właściciela. Takie sytuacje,  oszustwa, często się zdarzają . Wystarczy tylko sprawdzić Księgi Wieczyste. Można to zrobić po samym adresie w dodatku anonimowo. W Księdze Wieczystej jest wpisany właściciel. Podaje adres wyszukiwarki Ksiąg Wieczystych: http://albertkredyty.pl/ksiega-wieczysta.html    
    • Hej, jestem pierwszoklasista na studiach zaocznych. Wypadło mi wesele w jedna sobotę października i nie wiem co mam zeobic. Proszę o rade. Czy jeśli nie pojawię się na zajęciach będę mieć kłopoty?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.