Skocz do zawartości
NowyStudent

Czy jest sens zaczynać informatykę w Lublinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda praca po skończonym UMCS lub PolLub? Czy trudno znaleźć pracę po studiach w Lublinie? Jak z zarobkami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Studia pracy nie dają. Więc skończcie z tymi pytaniami. Wiele osób wybiera ten kierunek dla kasy a później żałuję. To studia dla pasjonatów. Praca po tych studiach jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz studiować informatykę, bo usłyszałeś, że w tej branży można zarabiać nawet 8k na rękę, to cię zmartwię, bo obecnie chętnych do tej branży z roku na rok przybywa, wymagania rosną, na staże i praktyki chętnych jest około 10 osób na miejsce. Jeśli jesteś cierpliwym pasjonatem to możesz studiować, ale konkurencja jest duża i będzie co raz większa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Fiszu
      Pytanie jak w tytule.

Zdawałem matury rozszerzone z matematyki, informatyki, fizyki i j.ang. Wyniki dopiero 11 sierpnia.
      Znam C++, front-end, web design, podstawy Pythona.

Najchętniej poszedłbym na informatykę na PG. Słyszałem, że kierunek automatyka, cybernetyka i robotyka na tej samej uczelni również jest bardzo dobry, około-informatyczny.
      Nie mam pojęcia, czy informatyka na UG jest warta rozważenia.

Najbardziej interesuje mnie Trójmiasto, ale i tak będę musiał wynajmować / mieszkać w akademiku (mieszkam ~70km od Gdańska). Mam też dalszą rodzinę w Rzeszowie, u której mógłbym mieszkać w czasie studiów, gdybym zdecydował się na to miasto.

Proszę o wszelkie rady w temacie.

• Przez KieMooN
      Tak. Wiem, że takich tematów jest milion lecz nie byłbym sobą gdybym nie zadał pytania po swojemu!
      A więc tak. Matura poszła słabo. Jedynie gdzie publicznie mam jakieś szansę dostać się na publiczne to SGGW *powtarzam są szanse*. 
      Zakładałem taki scenariusz, dlatego myślałem również o studiach prywatnych. PJATK, WIT, WWSI itp.  A może coś innego?
      Chciałbym, żeby uczelnia nakreśliła mi odpowiedni kierunek nauki, liczę się z tym, że poziom raczej wszędzie jest wysoki (?)
      Czy są tu takie osoby, które rzetelnie mogą napisać coś co mnie nakłoni do wyboru jednych z tych uczelni? Tak, patrzyłem koszta.
      Również, jeśli są tu studenci/absolwenci to też proszę o opinie nt. tychże uczelni.

• Przez TextBookers
      Zapraszamy do współpracy z serwisem TextBookers!
       Poszukujemy autorów, którzy chcieliby rozpocząć współpracę przy realizacji tekstów obcojęzycznych – w języku angielskim i niemieckim. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy, proste zasady wypłat , atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od tego, jak Twoje teksty oceniać będą klienci, a także, a może przede wszystkim, zlecenia dostępne 24 h na dobę. Pracujesz, kiedy chcesz, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu. Masz wątpliwości, czy to dla Ciebie – poznaj jakości tekstów tu https://www.textbookers.com/pomoc/wymagania-jakosciowe i sprawdź to.
      Serwis Texbookers od momentu powstania zapewnia Klientom serwisu dostęp do treści SEO w każdej jakości, a Autorom – stałą możliwość pisania i zarabiania. Rozwijamy się dynamicznie, a dzięki temu możemy poszerzać zakres naszych usług. Chcesz dołączyć do grona Autorów tworzących nową jakość w naszym Serwisie?
      To proste. Wystarczy wejść na stronę www.textbookers.com, założyć konto, napisać krótki tekst próbny, a następnie podpisać i przesłać nam umowę.  Po jej pozytywnej weryfikacji, pozostaje Ci jedynie rozpocząć realizację tekstów!

Zapraszamy także do udziału w Programie Partnerskim "Poszukiwanie copywriterów", dzięki któremu można zdobyć dodatkowe punkty wymienne na gotówkę. Szczegóły programu opisaliśmy na naszym blogu https://www.textbookers.com/blog/program-partnerski-poszukiwanie-copywriterow/

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia

Zespół TextBookers.com 
    • Przez Mateusz_G
      Cześć, w ramach pracy licencjackiej prowadzę badania preferencji dotyczących redystrybucji dochodu i proszę Was o pomoc - wzięcie udziału w badaniu. Forma jest ciekawa, a badanie trwa 2 minuty:
      Link do badania (klik)
      Z góry Wszystkim dziękuję! 
    • Przez Studia548
      Witam, jak dostaliście się na Uniwersytet Wrocławski lub na Politechnikę Wrocławska na kierunek informatyka to ile mieliście punktów? Czy mam szanse jak zdaje tylko 1 przedmiot rozszerzony ? 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• MiBM nigdy nie była w czołówce najpopularniejszych kierunków technicznych, więc oprócz MEL PW nie należy spodziewać się wygórowanych progów. Tym bardziej na zaocznych, gdzie jeśli nie ma odgórnego minimum, to z reguły biorą każdego z jakkolwiek zdaną maturą. Utrzymanie się to już oczywiście zupełnie inna sprawa. Na południu kraju masz jeszcze dobrą Politechnikę Śląską, więc ogólnie jest w czym wybierać.
    • Witam, Próbuję się dostać na prawo na UW lecz mam problem z rekrutacją. Na maturze zdawałem j. polski(podstawa i rozszerzenie),j. angielski (podstawa i rozszerzenie),historie rozszerzoną oraz matematykę podstawową gdy próbuje się zapisać wyskakuje mi błąd zamieszczony w załączniku. Pisałem już w tej sprawie do uczelni ale dostałem tylko odniesienie do postępowania rekrutacyjnego w którym nie ma nic o moim problemie.Nie wiem co mogę zrobić by udało mi się zapisać, w drugim załączniku podałem tabele z wymaganiami. Czy może to być spowodowane tym ,że nie zdawałem kolejnego przedmiotu, który mogę podać przy wynikach?. Proszę o pomoc w tej sprawię. Pozdrawiam
    • Oj wybacz, zapomniałem też wspomnieć o AGH - z tego co udało mi się obliczyć, to wychodziło by mi 746 pkt. a obecny próg na dzienne (nie mogę dojść do wersji dla zaocznych), to 500-600 (mało swoją drogą, kierunek chyba coraz mniej rozchwytywany), więc też szanse raczej mam, chociaż zdecydowanie mniejsze od PWR. Politechnikę Warszawską odrzucam ze względów potencjalnie wysokich kosztów życia.      
    • Tutaj najważniejsze różnice między profilami: https://studia.pl/profil-akademickim-praktyczny/
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.