Skocz do zawartości
bugsteller

Prowadzenie kont sklepu w serwisach społecznościowych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do was pytanie. Prowadzę sklep internetowy i zastanawiam się nad jakąś kampanią w social media. Na razie posiadam jedynie konta na fb i ig lecz trochę zaniedbuje prowadzenie tych profili. Czy według was opłaca się zatrudnić jakąś agencje w celu przeprowadzenia kampanii? Na jakie rezultaty mogę liczyć? Był ktoś w podobnej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie ma sensu tracić pieniędzy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można samemu założyć fanpage sklepu na fb, wrzucać tam nowości i promocje, a za kilka złotych stronę rozpropagować. Jeśli nie jest to duża sieć sklepów, to da się to zrobić samemu, nie trzeba wynajmować nikogo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.03.2018 o 14:44, bugsteller napisał:

Witam, mam do was pytanie. Prowadzę sklep internetowy i zastanawiam się nad jakąś kampanią w social media. Na razie posiadam jedynie konta na fb i ig lecz trochę zaniedbuje prowadzenie tych profili. Czy według was opłaca się zatrudnić agencje w celu przeprowadzenia kampanii? Na jakie rezultaty mogę liczyć? Był ktoś w podobnej sytuacji?

Jednak teraz sprzedaż w internecie to podstawa i taka kampania mocno pomogła. W czasie COVIDu prawie 80% ludzi kupuje w sieci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fanpage na fb czy inne social media w dzisiejszych czasach to ważny element handlu. Wszelkie promocje są szybciej wychwytywane przez klientów niż np. newsletter rozsyłany na maila. Ponadto zasięgiem łapie również nowych potencjalnych klientów, którzy wcześniej nie mieli okazji zetknąć się z daną marką. Do tego oczywiście budowanie wizerunku oraz "więzi" z klientami publikując ciekawe posty czy organizując konkursy. 

Kwestia tego czy prowadzić profile samemu czy zlecić agencji zależy przede wszystkim od funduszy oraz wolnego czasu - to czy się opłaca czy nie to już kwestia indywidualna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Marja
      Cześć, planuję rekrutować na studia niestacjonarne II stopnia do WSB w Trójmieście. I właśnie wybieram między takimi specjalnościami Zarządzania jak Psychologia w zarządzaniu/ Marketing i komunikacja społeczna / Zarządzanie zasobami ludzkimi. Jakie macie opinie na ten temat? Może ktoś studiuje? Interesują wszystkie informacje o kierunkach, o uczelnie a również o Trójmieście (lepiej podać się do Gdyni czy Gdańska)
      Dziękuję z góry!)
    • Przez Alskibicka
      Cześć! Zamieszczona przeze mnie ankieta jest podstawą stworzenia pracy licencjackiej. Skierowana jest do studentów, zatem prosiłabym tylko tę grupę użytkowników o wypełnienie. Z góry serdecznie dziękuję za poświęcony czas! Szczęśliwego Nowego Roku!

https://goo.gl/forms/M7tPKcqO1ihxfjH52  
    • Przez polli
      Witajcie,
      Jestem obecnie po licencjacie z marketingu internetowego. Wiem na chwilę obecną, że chcę swoją przyszłość związać z branżą kreatywną (marketing, media, startupy). Chcę zamieszkać w Warszawie, podjąć pierwszą prace na cały etat i teraz mam dylemat: rozpocząć studia magisterskie zaoczne na Dziennikarstwie i Komunikacji Społecznej czy zrobić roczną podyplomówkę (z tworzenia startupów) i podszkolić angielski na kursie (jest bardzo słaby)? Kusi mnie zamiast DiKS, zarządzanie ale jestem bardzo słaba z matematyki i tylko na uczelni o niskim poziomie poradziłabym sobie z mikro/makroekonomią, finansami itp. (A to chyba mija się z celem). Poradźcie mądrzy ludzie :)! 
    • Przez lejdi123
      Co daje więcej możliwości na zatrudnienie w przyszłości, studia na zarządzaniu na UE ( marketing itp) czy technologia żywności na UPWr?
    • Przez Kalayan
      Hej
      Czy jest ktoś kto studiuje/wybiera się na Marketing i komunikację rynkową (I st., dziennie) i mógłby mi opowiedzieć o tym kierunku ? Z tego co wiem taki kierunek jest jedynie na Ueku w Krk (a słyszałam słabe opinie o tej uczelni) i na Politechnice Lbl 
      Co myślicie o kierunku ? Czy jest ciężki ? Dla kogo ? Czy osoba, która nie jest zbyt db z przedmiotów ścisłych da sobie radę ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.