Skocz do zawartości
patryska30

jaki kierunek?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, poniewaz nie wiem jaki kierunek wybrać. Pomozecie? Myslalam o zarzadzaniu lub administracji. Jednak jest wiele negatywnych opinii o zarzadzaniu,ale są fajne specjalności np. bhp lub rachunkowosc zarzadcza.  Jestem po kierunku humanistycznym i nie chce miec nic wspolnego z fizyka. Wiem,ze teraz sie mowi,ze najlepiej studiowac kierunki techniczne, to chyba raczej dla mezczyzn i ja sie tam nie nadaje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego od razu dla mężczyzn? Myślę, że jest wiele kierunków technicznych na których mogłabyś się odnaleźć.

Zerknij sobie tutaj:

http://studia.net/techniczne

Ale pamiętaj nic na siłę. Odnośnie podanych przez Ciebie kierunków to już chyba lepiej zarządzanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod względem BHP - lepiej popatrz sobie na kierunek o nazwie inżynieria bezpieczeństwa, jeśli Cię to interesuje. Tyle, że tam coś z fizyki może się pojawić - ale nie skreślaj tego od razu, tylko przejrzyj program studiów, może akurat w połączeniu z innymi fajniejszymi przedmiotami będzie to dla Ciebie do przejścia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Studia techniczne na pewno nie są dla mnie i nie chcę iść na typowa inzynierię bezpieczenstwa. Pójde na zarzadzanie,ale boje sie,bo słyszałam,ze po tym kierunku jest ciezko z pracą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarządzanie jest bardzo dobrym kierunkiem ale same studia w tym przypadku to za mało. To tylko pewnego rodzaju baza, którą trzeba uzupełnić. Poza tym to bardzo ogólny kierunek z wieloma specjalizacjami. 

Natomiast jeżeli:

1. Naprawdę interesuje Cię tematyka 

2. Uzupełnisz wiedzę i przede wszystkim umiejętności i umiejętności informatyczne, zarządzanie projektami 

3. Zdobędziesz doświadczenie na praktykach i stażach

... to dostaniesz (masz dużą szansę) dobrą pracę w przeciwieństwie do większości koleżanek i kolegów z studiów bimbających na studiach a po nich dołączą do oburzonych ;):)

Twój wybór ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi