Hodowla i ochrona zwierząt towarzyszących i dzikich
dodany przez
Różanka, w Przyrodnicze
-
Podobna zawartość
-
Przez Herbaciarka7
Hej ! mam pytanko odnośnie studiów na kierunku zootechnika.Jak wiadomo na kierunku pierwsze skrzypce gra biologia i chemia.Jeśli nie rozszerzałam żadnego z powyższych dam radę na tym kierunku? Czy zakres materiałów do nauki jest bardzo duży? Jeśli jest tu osóbka będąca na zootechnice to byłabym wdzięczna jeśli opisałaby swoje wrażenia.Z góry dziękuję
-
Przez KaKa
Cześć. Czy jest możliwość dostania się na mgr. weterynarie po inż. zootechnice? czy jednak nie da się tak, i przyjmują tylko na podstawie matury?
-
Przez crissa
Cześć! Zastanawiałam się jak bardzo może różnić się kierunek studiów na mgr od kierunku na którym się studiowało inżyniera. Kończę studia o specjalności prewencja weterynaryjna (podchodzi to pod zootechnikę) na UR w Krakowie i niestety nie ma dalszego ciągu tej specjalności po inż. . Może ktoś się orientuje gdzie mogłabym się z rekrutować na II stopień? Wiem, że mogę na jakieś inne specjalności zootechniki, biologii czy ekonomię. Może ktoś z Was kończył inż. z zootechniki i teraz studiuje kierunek mniej z tym związany? Bo chyba musi być niewielka różnica programowa? czyli kierunki typu inżynieria środowiska odpadają?
-