Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

nazywam się Artur i oferuję pomoc przy statystykach / obliczeniach przy pracach (lic., inż., mgr., dr., itp.).

Wykonuję obliczenia / statystyki w Excelu, tworzę indywidualny arkusz do którego wprowadzasz dane z ankiet, itp., a następnie formuły i obliczenia będą automatycznie zmieniać wyliczenia i wykresy, przez co na finiszu otrzymujesz plik w Excelu dostosowujący się do danych wprowadzanych przez Ciebie.

Przy tworzeniu analiz / obliczeń zawsze w cenie uwzględniam dodatkową poprawę (tych elementów, które z jakiegoś powodu nie zostały uwzględnione wcześniej).

Więcej na stronie: http://www.smotrys.pl/oferta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez PomocOnline
      Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz finalistą wielu konkursów matematycznych. Oferuję pomoc obejmującą rozwiązywanie zadań z poniższych działów:

- analiza rzeczywista i zespolona,
      - rachunek prawdopodobieństwa i statystyka,
      - matematyka dyskretna,
      - algebra abstrakcyjna i liniowa,
      - równania różniczkowe zwyczajne,
      - metody numeryczne,
      - teoria mnogości i logika matematyczna.

Udzielam pomocy w trybie online: przygotowuję rozwiązania (z opisem słownym, wyjaśnieniem itp.), a następnie wysyłam je na adres e-mail klienta. Istnieje również możliwość napisania programu realizującego algorytm matematyczny lub procedurę numeryczną (dostępne języki: C, C++, Octave). Cena jest do uzgodnienia.

W przypadku zainteresowania moją ofertą proszę o przesłanie treści zadań (i podanie terminu na wysłanie rozwiązań) na adres korepetycjeonline2@gmail.com
    • Przez Agata111
      Witam,
      W tym roku wybieram się na studia, wiem na pewno, że na wydział matematyki na Politechnice Wrocławskiej, ale nie wiem który kierunek wybrać (matematyka stosowana, matematyka i statystyka lub goła matematyka). Jest ktoś z was może uczniem/absolwentem podobnego kierunku, lub zna taką osobę, lub chociaż posiada informacje na temat perspektyw, miejsc pracy i samych studiów na tych/podobnych kierunkach? Który kierunek jest trudniejszy? Na którym jest więcej studia.net/informatyka? Zależy mi szczególnie na aktualnych informacjach, jeżeli ktoś posiada starsze, prosiłabym o podanie roku, z których były  Z góry dziękuję za każdą informacje i opinię  
    • Przez PomocOnline
      Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz finalistą wielu konkursów matematycznych. Oferuję pomoc obejmującą rozwiązywanie zadań z poniższych działów:

- analiza rzeczywista i zespolona,
      - rachunek prawdopodobieństwa i statystyka,
      - matematyka dyskretna,
      - algebra abstrakcyjna i liniowa,
      - równania różniczkowe zwyczajne,
      - metody numeryczne,
      - teoria mnogości i logika matematyczna.

Udzielam pomocy w trybie online: przygotowuję rozwiązania (z opisem słownym, wyjaśnieniem itp.), a następnie wysyłam je na adres e-mail klienta. Istnieje również możliwość napisania programu realizującego algorytm matematyczny lub procedurę numeryczną (dostępne języki: C, C++, Octave). Cena jest do uzgodnienia.

W przypadku zainteresowania moją ofertą proszę o przesłanie treści zadań (i podanie terminu na wysłanie rozwiązań) na adres korepetycjeonline2@gmail.com
    • Przez analiza
      Oferuję pomoc w analizie statystycznej danych.
      statystyka24@gazeta.pl
    • Przez staekon
      Udzielam pomocy w matematyce, statystyce, ekonometrii i innych, poziom głównie akademicki.
      mat-zadania@gazeta.pl

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.