Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

biuro@napisac.pl

790 666 794

Niesiemy pomoc dydaktyczną z zakresu pracy licencjackiej/magisterskiej/inżynierskiej/dowolnej pracy zaliczeniowej.

Zrealizujemy każdy problematyczny aspekt.

Jesteśmy firmą zrzeszającą wybitnych pracowników naukowych ze wszystkich dziedzin nauki.

Nie szukaj ogłoszeń anonimowych studentów i oszustów. Zaufaj legalnej firmie z doświadczeniem i gwarancją jakości 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

www.napisac.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jaanu93
      Witam

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety na temat Dzieciecego Centrum Aktywności i Rozwoju. Nawet jaśli nie jesteście rodzicami, to chciałabym poznac Wasze spostrzeżenia na temat takich budynków  

Z góry dziękuję za jej wypełnienie

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1WhKY5ubcGMOQqLTuGTSdDG3EbRbMe9MfM8E4c8ok6u8/edit
    • Przez Grzegorz Nosiadek
      To wszystko ściema... Sam napisałem kilkadziesiąt prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszuści, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamująca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. grzegorz.nosiadek@gmail.com bądź pod telefonem 509 215 901
    • Przez Jakub Zaliwski
      Witam. 
      Potrzebuję pomocy w napisaniu pracy inżynierskiej na kierunku budownictwo, kontretniej z geotechniki. Temat brzmi "wpływ fali poprzecznej na zagęszczenie wybranych gruntów niespoistych".
    • Przez Goon
      Witam
      Mam problem odnośnie tego iż mam do zaliczenia saminarium dyplomowe przed ostatnim semestrem.
      Temat pracy brzmi " Projekt sieci lokalnej w średniej wielkości instytucji "
      Projekt sieci zrobiłem. Ma 18 stron.
      Wysłałem to mojemu opiekunowi a ten mi pisze abym wysłał mu "... konspekt albo draft, z ktorego jednoznacznie wynika, na czym polega inzynierski - oryginalny element pracy "

Nie mam pojęcia o co mu chodzi. Możliwe dlatego że nie chodziłem na zajęcia z seminarium ale w sumie kto na nie chodzi przy kierunku zaocznym.
      Opiekun nie ma czasu mi odpisać a ja sam pracuje i bardzo cięzko wygospodarować mi swój własny.
      Najlepsze jest to iż mojemu kumplowi zaliczył na ocene pozytywną a ten wysłął mu tak samo jak ja tylko projekt swojej sieci gdyż mamy podobny temat pracy. <przypadek>

Pomoże ktoś jak się za to zabrać?
      Chodzi mi tylko o ocene pozytywną aby zaliczyć same seminarium do 30 września.
    • Przez Tosiaczkova
      Słuchajcie, potrzebuję pomocy. Piszę pracę nt. stylów wychowania dzieci i muszę zrobić zmienne zależne i niezależne i tutaj pojawia się problem, bo nie wiem jak się za to zabrać. Ustaliłam dwie zmienne zależne, ale to za mało...
      Zmienna zależna: Style wychowania -> Zmienna niezależna: płeć rodziców
      Zmienna zależna: Postawy wychowawcze przyjmowane przez rodziców -> zmienna niezależna: Wiek rodziców

Błagam pomóżcie mi, bo gubię się w tym i nie wiem co jeszcze mogłabym dopisać i czy to w ogóle jest dobrze?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.