Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem i chciałabym się poradzić. Studiuję na 1 roku 1 st. studiów stacjonarnych na kier. budownictwo na pk. Właśnie jestem po sesji, mam niezaliczony jeden przedmiot a mianowicie fizykę. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda rezygnacja ze studiów w takim przypadku. Nie składałam żadnego podania o jakiekolwiek warunki czy coś. Ale biorąc pod uwagę fakt, że nie przekroczyłam limitu 12 pkt ECTS to chyba jestem na drugim semestrze. I teraz moje pytanie: czy jeśli nie będę uczęszczać na zajęcia a jedynie podbiję legitymację to decyzję o wyrzuceniu mnie ze studiów otrzymam w okolicach końca semestru? Dodam, że chcę zrezygnować z powodów osobistych. Proszę o pomoc, ponieważ nie bardzo wiem jak to funkcjonuje, a jak wiadomo panie w dziekanacie lubią być niemiłe, a w pytaniu o warunki czy coś udzielają różnych odpowiedzi różnym osobom. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co ma do tego dział przedstaw się? przenoszę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do pytania, to odpowiedz masz w regulaminie studiów. 

Nie wiem o co chodzi z limitem 12 ects. 

Zawsze było tak, że trzeba było żłożyć podanie o warunkowe zaliczenie semestru, dopiero później podbić legitymację, dodatkowo warunek jest płatny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez agtxd98
      Witam.
      Od razu przepraszam, bo jestem nowa i nie wiem czy dobre forum wybrałam. Przechodząc do sedna, mam problem. Mianowicie jestem po II roku budownictwa na WIL PK - studia stacjonarne. Mam zamiar przejść na studia niestacjonarne od tego roku, ale tutaj pojawia się problem. Dzienne trwają 3,5 roku i są bez specjalności, natomiast zaoczne 4,5 roku i są specjalności do wyboru. I tutaj mam pytanie jak to się ma ze sobą? II rok mam prawie zaliczony cały (kampania wrześniowa z jednego przedmiotu), brak warunków dotychczas. Moja decyzja wynika z podjęcia pracy. Proszę o pomoc, bo nie wiem co robić.
      Pozdrawiam
    • Przez Magda225
      Hej, 
      Od tego roku zaczynam studia na wydziale chemicznym. To był mój plan docelowy dlatego też jestem bardzo zadowolona pomimo licznych komentarzy, że to kuźnia bezrobocia 
      O ile z chemią dość się lubimy i nie mam z nią problemów (przynajmniej było tak na poziomie licealnym, wiem że później im dalej tym ciężej), ale matematykę miałam tylko na poziomie podstawowym. Lubię matme ale na profilu biol-chem nigdy nie miałam na nią czasu, dlatego też pisałam tylko podstawę. Moje pytanie brzmi: Czy da się przetrwać na politechnice bez przerobionego materiału z matmy rozszerzonej? Czy znacie moze takie przypadki? Oczywiście zdaje sobie z tego sprawę że ogrom pracy przede mną, ale nie mam z tym problemu. Jestem nastawiona na zajęcia wyrównawcze i na nadrobienie zaległości. Tylko powiedzcie mi czy to jest w ogóle możliwe 
    • Przez michał88
      Witam,jestem tegorocznym maturzystą,
      Dostałem się na dwa interesujące mnie kierunki,pierwszy to finanse i inwestycje ,natomiast drugi to informatyka, oba  na UŁ
      Moje pytanie brzmi który z kierunków daje lepsze perspektywy zawodowe i bardziej interesującą pracę?
    • Przez renata123
      Jestem 65 osoba na liscie rezerwowej na elektroradiologie na WUM. Czy ktos sie tu znajduje kto rowniez aplikowal na wum na jakikolwiek inny kierunek i moze powiedziec czy jest szansa ze dostane sie w tej rekrutacji i kiedy bylaby mniej wiecej druga lista? Co ile jest aktualizacja?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.