Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

Chciałam zapytać czy znacie jakieś szkoły na terenie Polski, które oferują kursy dziennikarskie? Przygotowują i dokształcają warsztat niezbędny dla każdego przyszłego lub prosperującego dziennikarza? 

Jesteście zainteresowani taką formą dokształcania? Czy wolicie pójść na studia, gdzie zamiast kilku naprawdę przydatnych zajęć macie ich od groma i połowa z nich będzie i tak nieprzydatna? 

pytam, ponieważ kończę właśnie studia dziennikarskie, nie czuje się przygotowana do tego zawodu, a w każdej placówce potrzebują osób z jakkolwiek praktyką. A skąd mam ją mieć skoro na uczelni sama teoria...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie piszemy pogrubieniem.  Proszę k zapoznanie się z regulaminem.

Tzn. Że źle wybrałaś uczelnie. U mnie na uczelni było bardzo dużo praktyki. Kursy nie mają sensu

Najlepiej wybrać się do pracy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez TomaszSt
      Cześć wszystkim,
      jak w tytule - posiadam duże doświadczenie zarówno pod kątem korekty, opracowania i wszelkich modyfikacji prac zaliczeniowych jak i tworzeniu nowych tekstów. Wszystkie zlecenia wykonuję od podstaw, cena zawsze jest ustalana indywidualnie - negocjowalna.
      Moje publikacje można odnaleźć w sieci - publikowałem różne artykuły, głównie o treści historycznej (z wykształcenia historyk wojskowości o specjalności nauczycielskiej - mgr) aczkolwiek zajmuję się również pedagogiką, socjologią, psychologią, dziennikarstwem etc. W przypadku kontaktu przesyłam próbki swoich prac do wglądu.
      Wszystkie zlecenia wykonuję rzetelnie i całkowicie OD PODSTAW.
      Pozdrawiam

• Przez Przemysław Pierożek
      Witam mam do napisania pracę naukową jednak najpierw potrzebuje statystyk z tej ankiety, bardzo proszę o pomoc! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdmJcV4wXV3CO1MX5dWZHt7_kuoFZKsrbQoNAeYm5OpeDggHA/viewform
    • Przez Krzysztof Ronowicz
      Witam. Na wstępie napiszę że ukończyłem technikum informatyczne. Mam wiedzę z zakresu kwalifikacji : E12, E13, E14. Mam pytanie do osoby która studiowała informatykę inżynierską (najlepiej UMK, gdyż tam zostałem przyjęty). 
      Co warto sobie przypomnieć? Tak, tak, obszerny materiał, zobacz sobie plan zajęć, będziesz wiedział. Sęk w tym że niewiele rozumiem pod pojęciem "matematyka dyskretna etc.". Inaczej, co jestem w stanie,co zdążę sobie powtórzyć by dobrze wejść w ten kierunek studiów? Języki programowania, coś w ten deseń??
      Dziękuję z góry za konkretne odpowiedzi :), pozdrawiam. 
    • Przez xanaxx
      Hej, bardzo interesuje się chemią i biologią jednak ta pierwsza skradła moje serce Dostałam się na dwa kierunki studiów i nie potrafię się zdecydować, na który złożyć papiery. Pierwszym z nich jest technologia chemiczna na AGH (wydział ceramiki), a drugim chemia na UJ - obydwa w Krakowie. Bardzo proszę o jakieś informacje czy opinie na temat kształcenia na tych uczelniach i może informacje na temat perspektyw zawodowych po tych kierunkach, bo naprawdę bardzo mi to pomoże przy wyborze studiów i z góry dziękuję !
    • Przez mis96
      hej! Piszę pracę licencjacką, (rola środków masowego przekazu w promocji zdrowia) rozdział metodologiczny i największy problem mam problem ze zdefiniowaniem zmiennych zależnych i niezależnych... Jak ktoś siedzi w temacie i mógłby mi podać jakieś przykłady np adekwatne do mojego tematu oraz ogólny zarys rozdziału metodologicznego byłabym bardzo wdzięczna, czas goni, promotor nie ułatwia sprawy, chciałabym jak najszybciej już zakończyć ten rodział a niestety utknęłam

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam, w tym roku kończę pierwszy rok studiów. Z uwagi na słaby wynik matury wybrałem uczelnie, która nie była moją wymarzoną. Z tego powodu zapisałem się na maturę w tym roku by napisać ją jeszcze jeden raz i poprawić swój wynik. Zakładając, że uda mi się to zrobić chciałbym zmienić uczelnie ale zamierzam wybrać ten sam kierunek studiów. Pierwsze pytanie to czy lepiej będzie jeśli spróbuję zmienić uczelnię i zacznę drugi rok na nowej uczelni (słyszałem, że jest to raczej trudne) czy lepiej będzie rzucić obecne studia i zacząć znowu od pierwszego roku tylko na innej politechnice. Chciałbym też wiedzieć jak jest z tą poprawioną maturą. Czy w obu przypadkach liczą się wyniki tej nowszej? Jeżeli w złym miejscu umieściłem posta to z góry przepraszam ale jestem nowy na tym forum. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
    • A czy mam jakieś szanse dostać się na dietetykę bez matury z chemii czy biologi? 
    • Chyba niestacjonarne realizujesz że stacjonarnym tylko za nie płacisz. 
    • Zastanawiam się, o co chodzi z tymi studiami niestacjonarnymi, to znaczy, że są one zaoczne i wyjazdy są tylko w weekendy? Wydawało mi się, że kierunek lekarsko-dentystyczny można wykonywać jedynie na studiach dziennych?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.