Skocz do zawartości
edzka

WSP Korczak Olsztyn

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was oglądał może film "Świątynia Ludu" Jonestown? Mam do napisania pewną pracę, może ktoś z Was też to miał :) 

1) Wpływ rodziny dysfunkcyjnej na Jima Johnsa, (zauważ punkty zwrotne w jego życiu)
2) Zauważ zagrożenia w funkcjonowaniu grupy, opisz zjawiska społeczne będące przedmiotem badań w ramach psychologii społecznej.
3) Opisz mechanizmy funkcjonowania grup społecznych zaprezentowanych w filmie i w jaki sposób możesz odnieść je do funkcjonowania grup w praktyce pedagogicznej/resocjalizacyjnej.
4) Zauważ zagrożenia odnosząc do praktyki pedagogicznej/resocjalizacyjnej.
5) Czym jest tworzenie dobrej i bezpiecznej współpracy z uczniami, ich rodzicami i przełożonymi/ z osobami zagrożonymi wykluczeniem.

Z góry dziękuje za informacje lub pomocne materiały 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to nie jest forum korepetycji. Zapraszam na korepetycje.net

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Ale czysta informatyka to chyba bardziej na uniwersytecie. Wejdź sobie na studia.pl/informatyka Tam masz oferte różnych uczelni prowadzących ten kierunek
    • CześZałożyłam fanpage dotyczący nauki rachunkowości Chciałabym przekazać wiedzę jak największej liczbie osób, które są tym zainteresowane (na początek na poziomie podstawowym) Jeśli chcesz otrzymywać darmową dawkę wiedzy kilka razy w tygodniu to serdecznie zapraszam Cię do polubienia fanpage! Będzie mi niezmiernie miło! :) https://www.facebook.com/Nauczsierachunkowosci
    • Witam, W tym roku piszę maturę. Chciałbym studiować informatykę tylko nie wiem, które studia wybrać ;/  Z rozszerzeń liczę sobie : matematyka ok80%, informatyka 70%, angielski 65%  Chodzi mi o czystą informatykę i głownie o politechniki jakieś. Którą uczelnie polecacie i czy będę miał mozliwość gdzieś dostać się z takim wynikiem ?
    • Też uważam, że możliwość studiowania on line to nowa możliwość, szczególnie dla tych, którzy nie mogą studiować inaczej. Niedawno na YouTube oglądałam filmiki blogerów o studiowaniu przez Internet na PUW i bardzo mi się to podoba. To, że nie ma możliwości prowadzenia rozrywkowego życia studenckiego, to nie jest najważniejsze. Ze studentami i wykładowcami kontakt jest na platformie i na okresowych zjazdach. Potrzebna jest samodyscyplina, ale myślę, że ludzie, którzy nie mogą studiować stacjonarnie lub studia zaczynają z opóźnieniem, są znacznie bardziej zmotywowani niż ci zaraz po maturze z miast akademickich.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.