Skocz do zawartości
euphoria

Test językowy i deklaracja językowa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie,

Co w przypadku niezaliczenia testu językowego na poziomie A1? Lektorat można zacząć od poziomu B1, czy mogę się na niego zapisać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś konkretniej?

Jaki kierunek? Jeśli nie zaliczyszlektoratu to tak jakby nie zaliczyć przedmiotu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zależne od SJO danej uczelni. Na UW niby był test poziomujący, można było go zrobić na 0 punktów i iść na C1, musisz przybliżyć coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na UMK był test klasyfokujacy i trudno było się przenieść 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez The Empire
      Czy orientuje się ktoś może jak na Uniwersytecie Rzeszowskim zarejestrować się na lektorat i wf ( o ile trzeba to robić przed początkiem studiów?). Jestem całkiem zielony i nie mam pojęcia czy to w ogóle konieczne i jak to się robi. Szukałem na stronie uczelni, ale nic o tym nie ma. Wiem, że inne uczelnie mają system elektroniczy usos, że są jakieś żetony itp...,  ale w przypadku rzeszowa czegoś takiego nie znalazłem. Jest tylko wirtualna uczelnia, ale do posiadania konta trzeba mieć legitymację studencką, a jako, że dopiero zacznę  pierwszy rok takowej jeszcze nie mam. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś powiedział jak jest z lektoratami i wf, oraz czy jest coś jeszcze, co trzeba internetowo rejestrować  np. przedmioty jakie się wybiera?  Dodam, że  mój kierunek  to prawo, stacjonarne  5 letnie, o ile taka informacja ma jakiekolwiek znaczenie.
    • Przez SincerelyPersistent
      Zdarzyło mi się słyszeć różne opinie o tym lektoracie. Że super. Że bardzo trudny. Że ciekawy, ale nie do przejścia. A jakie jest Wasze zdanie?
    • Przez I.w.o.n.a.
      Polski producent, będący liderem w swojej branży, od lat na liście najlepiej
      rozwijających się firm, poszukuje doświadczonych specjalistów ds. obsługi klienta.
      Proponujemy stanowisko:

Specjalista ds. eksportu na rynek francuski,
      holenderski, włoski, niemiecki
      (Kornice, Śląsk, pow. raciborski)

Kluczowe obowiązki:
      · Stały kontakt z francusko-, holendersko-, włosko- i niemiecko-języcznymi klientami
      firmy
      · Realizowanie planów sprzedaży
      · Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami firmy
      · Przygotowywanie wycen produktów
      · Doradztwo techniczne

Wymagania:
      · Biegła znajomość w mowie i piśmie języka (język niemiecki, francuski, holenderski lub włoski)
      · Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowym centrum outsourcingowym – mile widziane
      · Doświadczenie w branży (znajomość systemów ślusarki PVC lub aluminium) będzie
      dodatkowym atutem
      · Komunikatywność
      · Dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
      · Pakiet szkoleń wdrażających
      · Stabilne zatrudnienie
      · Pracę w młodym zespole profesjonalistów
      · Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz
      osiąganych wyników
      · Jasne kryteria dotyczące systemu ścieżek kariery w firmie
      · Karta multisport, prywatna opieka medyczna
      · Praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
      · Zapewniamy dojazd samochodem służbowym
      · Wsparcie w relokacji – pomagamy przy wynajmie mieszkania

• Przez Agnieszka
      Deklaracje maturalne jak również zmiany przedmiotów można było składać do dnia 7 lutego. 
      Od wczoraj niestety nie ma już takiej możliwości. 
      Jesli ktoś nie złożyłk deklaracji to maturę może zdawać dopiero w 2017r. 
      więcej na http://edukacja.net/art/articles.html/_/matura/matura-2016-min%C4%85%C5%82-termin-sk%C5%82adania-deklaracji-r2087
    • Przez Łukasz
      Chciałbym wszystkim zaprosić na profesjonalny kurs języka angielskiego metodą Callana. Metoda nastawiona jest na naukę mówienia i porozumiewania się w języku angielskim. 

http://yourschool.pl/

Do zobaczenia na kursie:)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.