Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz Zespół – WRITE IT

Nasz Zespół zajmuje się profesjonalnym wsparciem osób fizycznych, podmiotów rynku MŚP, NGO oraz jednostek organizacyjnych podległych jednostkom samorządu terytorialnego (np. OPS, PCPR). Zespół WRITE IT oferuje szeroki wachlarz usług swoim klientom.

Prace naukowe i badania

Od ponad 10 lat Nasz Zespół zajmuje się wsparciem studentów w zakresie redagowania i przygotowywania wzorów wszelkiego rodzaju prac naukowych. Podejmujemy się przygotowania projektu z określonych tematów i dziedzin, na dowolnym poziomie naukowym.

Nasz Zespół podejmuje się jest także kompleksowego przygotowania oraz zrealizowania procesu badawczego. Mianowicie: przygotowanie podstawowych założeń badawczych, realizacji procesu badawczego w oparciu o ustalone narzędzia, analizy zebranych danych empirycznych oraz opracowania wniosków z dokonanej analizy. Na potrzeby Naszych klientów przygotowujemy także rekomendacje do wdrożenia o ustalone wnioski z analizy danych empirycznych.

Dzięki profesjonalizmowi, rzetelności, silnej motywacji do działania, ogromnego doświadczenia i szerokiej wiedzy, współpraca z Zespołem WRITE IT przynosi każdemu Klientowi pełną 100% satysfakcję. Zaufało Nam już kilkuset studentów.

Wsparcie Naszego Zespołu, to Twoje zadowolenie!

Aktualnie zatrudniamy kilku specjalistów z różnych dziedzin naukowych, przy czym każdy z nich posiada ogromną wiedzę, bardzo dobre przygotowanie merytoryczne oraz bogate doświadczenie zawodowe w zakresie wybranej dyscypliny naukowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować w pełni profesjonalną, oryginalną i przygotowaną pod indywidualne zamówienie pracę naukową.

Materiały naszego autorstwa powinny być wykorzystywane z przestrzeganiem prawa autorskiego oraz art. 272 KK

Twoje wykształcenie – Twoją przyszłością

Audyty i akredytacje

Zespół WRTE IT z powodzeniem podejmuje się także prowadzenia audytów częściowych i całościowych, w tym również audytów ze/w realizowanych projektów współfinansowanych ze środków UE. Dodatkowo, z powodzeniem przygotowaliśmy i wdrożyliśmy kilka akredytacji, w oparciu o wskazane standardy, jak. m.in.: akredytacja SUS 2.0, AKSES, system CRM.

Nasz Zespół składa się z bardzo doświadczonych specjalistów, z różnych dziedzin naukowych, których wiedza, przygotowanie i doświadczenie zawodowe potwierdzają świadczenie usług na wysokim poziomie.

Więcej o usługach świadczonych przez Nasz Zespół znajdziesz w poszczególnych zakładkach: prace naukowe, procesy badawcze, audyty i akredytacje.

Zapraszam na naszą stronę www.writeit.pl bądź do bezpośredniego kontaktu pod nr telefonu 731-247-847

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Magda225
      Hej, 
      Od tego roku zaczynam studia na wydziale chemicznym. To był mój plan docelowy dlatego też jestem bardzo zadowolona pomimo licznych komentarzy, że to kuźnia bezrobocia 
      O ile z chemią dość się lubimy i nie mam z nią problemów (przynajmniej było tak na poziomie licealnym, wiem że później im dalej tym ciężej), ale matematykę miałam tylko na poziomie podstawowym. Lubię matme ale na profilu biol-chem nigdy nie miałam na nią czasu, dlatego też pisałam tylko podstawę. Moje pytanie brzmi: Czy da się przetrwać na politechnice bez przerobionego materiału z matmy rozszerzonej? Czy znacie moze takie przypadki? Oczywiście zdaje sobie z tego sprawę że ogrom pracy przede mną, ale nie mam z tym problemu. Jestem nastawiona na zajęcia wyrównawcze i na nadrobienie zaległości. Tylko powiedzcie mi czy to jest w ogóle możliwe 
    • Przez michał88
      Witam,jestem tegorocznym maturzystą,
      Dostałem się na dwa interesujące mnie kierunki,pierwszy to finanse i inwestycje ,natomiast drugi to informatyka, oba  na UŁ
      Moje pytanie brzmi który z kierunków daje lepsze perspektywy zawodowe i bardziej interesującą pracę?
    • Przez renata123
      Jestem 65 osoba na liscie rezerwowej na elektroradiologie na WUM. Czy ktos sie tu znajduje kto rowniez aplikowal na wum na jakikolwiek inny kierunek i moze powiedziec czy jest szansa ze dostane sie w tej rekrutacji i kiedy bylaby mniej wiecej druga lista? Co ile jest aktualizacja?
    • Przez Derainel
      Chciałabym złożyć papiery na kierunek nakierunkowany na chemię. Początkowo planowałam iść na typowo chemiczne studia (na dwustopniowe, specjalizacja chemia kosmetyczna, po 5 latach magisterka), jednak słyszałam, że pracodawcy zatrudniają chętniej osoby z tytułem inżyniera po polibudzie. Czy to prawda? Jak prezentuje się w realnym spojrzeniu zatrudnienie osób w laboratoriach i fabrykach po studiach stricte chemicznych? Lepiej jest złożyć na inżynierię chemiczną i procesową bądź technologię farmaceutyczną na politechnice czy lepszy jednak uniwerek i magister? (bez robienia studiów doktoranckich, bo po nich głównie nauczanie chemii w szkole lub na uniwersytecie) 
    • Przez arlx322
      Witam, potrzebuję pomocy przy pracy licencjackiej. Piszę ją na temat wynagrodzeń. W ostatnim rozdziale muszę napisać o rodzaju rozrachunków firmy związanymi z wynagrodzeniami oraz o rozrachunkach z pracownikami w księgach rachunkowych firmy. Czy ktoś ma jakiś pomysł o czym mam tam napisać i jakie dane z firmy musiałabym wyciągnąć?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Chcesz pracować za granicą to musisz skończyć studia za granicą.. najlepiej w kraju docelowym. W Polsce taki kierunek to architektura. 
    • Niedawno zainteresowało mnie kupowanie i odrestaurowywanie, a następnie sprzedawanie z zyskiem domów w Ameryce tzw. house fliping (I tak wiem że to nie wygląda tak ładnie i pięknie jak w tych wszystkich serialach, a przynajmniej jest o wiele bardziej skomplikowane) Po dłuższym przeglądaniu internetu w poszukiwaniu informacji jak wygląda taki proces od strony prawnej i z jakimi rzeczami trzeba się liczyć dokonując takiej inwestycji w dom do renowacji, doszedłem do wniosku, że chyba w każdym przypadku nad domem pracuje cała ekipa tj. robotnicy, menadżerowie, projektanci inżynierowie architekci itp. a osoba dokonująca zakupu domu często działa na zasadzie inwestora. Stąd  właśnie zrodziło się moje pytanie czy mógłbym być inwestorem, architektem i projektantem wnętrz w jednym i jaki kierunek studiów powinienem wybrać aby najlepiej przygotować się do takiej działalności, oraz czy to że studiowałbym w Polsce miałoby duży wpływ na prace za granicą pod względem technicznym, mam tutaj na myśli to że w Ameryce jest zupełnie inny typ budownictwa, bo większość domów wykonuje się z drewna. Dodam jeszcze że idę teraz dopiero do 2 kl. liceum więc jak piszę jakieś głupoty to mnie poprawcie, bo to jest pomysł,który wpadł mi do głowy kilka tygodni temu i jak na razie jest najlepszym pomysłem na jaki wpadłem. Przechodzę teraz kryzys pod tytułem "jak żyć"  
    • Aż przypomniało mi się akademickie życie, słoiczek z gołąbkami w sosie pomidorowym to nawet i teraz bym zjadł ze smakiem.
    • Niestety nie udało mi się jechać, studenckie życie nie rozpieszczało, środków brakowało na wyjazd. Kilku moich znajomych pojechało latem Party Camp i było mega zadowolonych - umiarkowanie cenowo, a klimat podobnoć mega. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.