Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jestem tu, jak i na AGH, całkiem nowa, a już stoję przed trudnym dylematem - dostałam maila z zapytaniem, czy jestem zainteresowana indywidualnym programem studiów.

Szczerze mówiąc, nie do końca wiem, z czym to się je, dlatego pytam: czy jest tu ktoś może, kto niedawno skończył Automatykę i Robotykę na EAIiIB? Albo kto wie na ten temat coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem dlaczego. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Raczej nie jest Ci to do niczego potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba jest w ramach programu "Prymus AGH", sam mam możliwość podjęcia się ale nie wiem jakie są tego korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rozmarzona Harcerka
      Zastanawiam się który z kierunków byłby najlepszy dla osoby myślącej logicznie, mającej dobre postrzeganie przestrzenne i matematyczne, która bez problemu załapuje i uczy się wszelkiego rodzaju schematów, a matematyka i fizyka przychodzą jej z łatwością (fizyka trochę mniejszą). Plus takiej która ma talent do różnego rodzaju manualnych czynności. Teoretycznie nada się to wszędzie i nie wiem co z tym zrobić,a na temat kierunków, które wymieniłam naczytałam się przy innych tematach, ale irytują mnie często kompletnie sprzeczne opinie na temat tego co można po tych kierunkach robić i na czym polegają różnice między nimi, bo im więcej czytam tym bardziej wydają się jedną wielką mieszaniną programowania, budowania i projektowania układów i maszyn oraz elementami mechaniki. A gdy czytam na stronach uczelni to zależnie od uczelni pozostaje mało przedmiotów stricto z danego kierunku. Wszystko się miesza albo mi się tylko wydaje. Przepraszam, jeśli dorzuciłam niepotrzebny poruszony wcześniej temat 
    • Przez klima7
      Witam, chciałem się dostać na Informatykę Politechniki Warszawskiej (Wydział Elektryczny), niestety się nie udało, mało brakło.
      Dostałem się za to na Automatykę i Robotykę (Wydział Mechatroniki) 
      Zastanawiam się więc bardzo mocno, czy będzie możliwe przeniesienie pomiędzy tymi kierunkami. Z AIR na Informatyke. Co sądzicie? Myślicie, że można w tej kwestii dzwonić na uczelnie, ktoś coś odpowie?
      W załączniku dodaje przedmioty na pierwszym roku dla porównania, jest dużo różnić moim zdaniem

• Przez adtrule
      Hej! Orientujecie się może jaki był próg w tym roku na kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji? Na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie  Niestety nie znalazłam nigdzie o tym informacji, a bardzo mi na tym zależy. Znalazłam jedynie progi z 2016 roku. Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez vinter
      Witam,
      zastanawiam się nad dwoma wydziałami (kierunek automatyka i robotyka). Jeden z nich to Wydział Elektryczny na Politechnice Warszawskiej a drugi to wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki (IMiR) na AGH w Krakowie. Czy mógłbym prosić o pomoc w decyzji, czym się różnią te studia, co według was jest lepsze, po czym lepsza praca.
      Z góry dziękuję za pomoc! 
    • Przez rubella19
      Hej! Stoje teraz przed wyborem życia a mianowicie musze wybrac studia i juz calkiem nie wiem co wybrac. Zaczne od tego, ze dostalam sie na UJ na chemie oraz biofizyke,  na AGH na Inżynierie Materiałową (tą na wydziale z ceramiką) oraz na PK na biotechnologie. Moim wymarzonym kierunkiem byla biotechnologia na uj ale niestety zabraklo mi pkt. prosze o pomoc osob ktore sa na tych kierunkach. Powiedzcie mi czy warto i czy jestem w stanie znalezc prace po nic choc wiem ze rynek sie zmienia. Jeśli chodzi o pk to slyszlalam ze biotechnologia slabo tam stoi. Natomiast jesli chodzi o chemie na uj to ponoc jest bardzo ciezko i ludzie sie rozczrowywuja ... a po biofyzyce slyszalam ze nie ma perspektyw oraz jest fizyka a ja niestety nie moge sie do niej przekonać. A jesli chodzi o agh to mam pytanie czy ten kierunek jest bardzo zwiazany z budownictwem . POMOCY, Dodam ze bardzo lubie chemie i chcialabym w przyszlosci pracowac w jakims labolatorium. Prosze o pomoc bo jutro skladam papiery

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.