Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Urządzenie tnąco-kreślące dedykowane do wycinania elementów graficznych m.in.: w foliach samoprzylepnych, w foliach flex, flock, foliach szablonowych, maskujących, w foliach winylowych, w papierze, w tkaninach, w foliach magnetycznych.

Urządzenie umożliwia m.in.:

- wycinanie nadrukowanych elementów graficznych na foliach i papierze, tkaninach, np. grafika ozdobna naścienna, grafika reklamowa

- wycinanie szablonów graficznych, np. szablony do malowania paznokci

- kreślenie dowolnie zaawansowanych elementów graficznych przy wykorzystaniu specjalnych pisaków lub powszechnie dostępnych w sprzedaży artykułów kreślarsko-rysowniczych, np. grafika artystyczna

- wycinanie szablonów z papieru do tworzenia projektów trójwymiarowych itp.

- przy wykorzystaniu kremu do trawienia w szkle tworzenie aplikacji graficznych na przedmiotach szklanych np. na wazonach, szklanych ścianach, kieliszkach, szklankach itp.

Zobacz film:

Więcej informacji: http://www.vesploter.pl/178,silhouette-ploter-media-i-akcesoria

213.jpg

post-1594-0-22772700-1362649399_thumb.jp

post-1594-0-04408200-1362649411_thumb.jp

post-1594-0-44786900-1362649422_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Joanna
      Artystyczna grafika komputerowa to nowy kierunek studiów, który stanowi pomost pomiędzy grafiką artystyczną, a użytkową grafiką komputerową.

Więcej na: http://www.studia.net/artystyczna-grafika-komputerowa

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam Jestem obecnie w klasie maturalnej. Od zawsze pasjonował mnie teatr kino i gra aktorska więc chciałem się zapytać o maturę i studia. na razie pilnie uczę się historii gdyż jest to mój taki jakby drugi konik( żartobliwie mówiąc) oraz oczywiście język angielski . Oba te przedmioty mam zamiar zdawać na maturze. I moje pierwsze pytanie to oczywiście czy oba te przedmioty zdane dobrze na maturze mogą zagwarantować mi pomyślne dostanie się do szkoły aktorskiej (teatralnej itp.) Czy powinienem może zdawać jeszcze język Polski, czy jest on koniecznie wymagany ponieważ jeśli nie to nie chciałbym dawać sobie dodatkowej pracy. Drugie pytanie to, czy macie jakieś wskazówki bądź porady jak do takowej szkoły się dostać.
    • A co to ma do działu przedstaw się!? Nazywasz się "Praca..."    Przenoszę.  Co do pytania. Studia to kwestia drugorzędna. Zarówno prawo czy politologia to słuszne drogi, jednak taka posadę otrzymuje się za zasługi. 
    • Witam, byc moze jest to zle miejsce na takie pytania ale nurtuje mnie pewna rzecz. Jakie studia nalezy ukonczyc aby pojsc na aplikacje konsularno-dyplomatyczna? Czy isc raczej na prawo, na historie, a moze na lingwistyke stosowana, bezpieczenstwo miedzynarodowe/stosunki miedzynarodowe? Aby "zdac" aplikacje trzeba znac dwa jezyki na poziomie c1 bodajze+studia magisterskie. Szukalam odpowiedzi na roznych forach i na stronie ministerstwa spraw zagranicznych i za duzo sie nie dowiedzialam, raczej same oglnikowe informacje (w temacie jaki kierunek studiow wybrac). Ktos moze studiuje i wybiera sie na taka aplikacje lub wie cos w tym temacie?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.