Skocz do zawartości
Karol

Co dać dziewczynie, jaki prezent lub pomysł, na 8 marca?

Rekomendowane odpowiedzi

A według mnie najlepsze są skromne, ale przemyślane i osobiste prezenty :) Ja np. dostałam bukiet tulipanów i taką oto naklejkę: http://www.alerodzinka.pl/produkt/66/mamusie-tenisistka.html, jako że jestem wielką entuzjastką tego sportu (sama trenuję). Kwiatki co prawda długo nie przetrwają, ale miłe wspomnienia i ozdoba na laptopie pozostaną :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kobiety duża wagę przywiązują do swojeo wyglądu. Zakup perfum czy bluzki jest jednak zbyt ryzykowny bo cięzko jest trafić w gust. Znaczące jest także to jak jest urządzone ich mieszkanie. Super rozwiązaniem elementu dekoracyjnego. Taki pomysł na prezent będzie nietuzinkowy i będzie go miała cały czas na oku ... a co za tym idzie będzie pamiętała o jego darczyńcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opcji jest sporo. Zależy tylko, co dana dziewczyna lubi i co chciałaby dostać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba najlepszy prezent to taki niedrogi. A nawet zrobiony własnoręcznie. Ja na 8 marca napisałem dla niej wiersz, kupiłem merci i wsunąłem go pod czekoladki. Potem zamiast folii owinąłem wstążką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze można zabrać dziewczynę na wycieczkę. Na pewno doceni taki pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pamiętam, że dostałam białą sukienkę, ale to nie była zapowiedź rychłego ślubu ani nic z tych rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety mi się bransoletki nie podobają, lepiej kupić pierścionek, kolczyki lub naszyjnik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to wszystko zależy w jakiej cenie, bo jesli to ma być tylko symboliczny gadżet to jest spora fajnych kubków na ta okazję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z okazji takiego święta jak najbardziej wystarczający jest symboliczny prezent. Można dać coś słodkiego, kupić jakąś książkę, zabrać dziewczynę do restauracji, kina albo teatru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym się ucieszyła najbardziej z karty podarunkowej do matrasa, jeśli nie lubi czytać może to być inny sklep, karty podarunkowe są o tyle fajne że sama może wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka karta to zawsze jakies rozwiązanie. Czasami zdarza mi sie kupic do empiku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się, sama chętnie przygarnęłabym taką kartę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sklepy z butami to dla kobiety zawsze dobry wybór tylko brak elementu zaskoczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie zawsze, ale dać dziewczynie bon to dla mnie takie średnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz jeśli np ktoś zawsze kupuje nietrafione prezenty to lepiej jest dac taki bon, ale to fakt prezent to zawsze prezent :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie jestem przekonany, ale faktycznie jeśli nie ma nic lepszego to i taki bon może byc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

koszulka to ryzykowny prezent, szczególnie z internetu. Rozmiar może być zupełnie inny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez szczepann
      Otwórz konto 360° lub Konto 360° Student, spełnij warunki promocji i zgarnij 100 zł od Bankier.pl + 360 zł od Banku Millennium. Możesz zdobyć do 460 zł!
      Załóż konto! - link do promocji
      do 28 czerwca 2017 roku złóż wniosek o rachunek do 30 czerwca 2017 roku podpisz umowę w lipcu i sierpniu 2017 roku spełnij warunki aktywności na koncie
      – dla Konta 360°: musisz dokonać zasilenia rachunku bankowego kwotą min. 1000 zł oraz w każdym z ww. miesięcy na tym rachunku musi zostać zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa
      – dla Konta 360° Student: w każdym z ww. miesięcy na tym rachunku musi zostać zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa zaloguj się do aplikacji banku do 30 września 2017 roku powiadomimy Cię o przyznanej premii 100 zł płać kartą lub BLIKIEM i odbierz nawet 60 zł premii miesięcznie przez 6 miesięcy (razem nawet 360 zł!) Link do promocji!
      Dokumenty:
      Regulamin promocji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – III edycja”
      Regulamin promocji „ZYSKAJ 360 zł – 5 edycja”
      Tabela Opłat i Prowizji
    • Przez alciiakk
      Cześć! Mam na imię Alicja, jestem na II roku. Uczę się na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Chętnie pomogę osobom, które mają jakieś pytania związane z tą uczelnią. Pozdrawiam :>

• Przez katpeople
      Cześć
      Moi Drodzy, do pracy w biurze, w Warszawie poszukuję studenta, absolwenta ze znajomością języka duńskiego na poziomie B2 oraz j.angielskiego min. B2.
      Nie wymagamy doświadczenia:).
      Zachęcam do kontaktu, będę bardzo wdzięczna również za polecenie takich osób.

• Przez martacio
      Cześć, chcę na szybko kupić prezent na mikołajki dla kumpla, który lubi imprezować. Co myślicie o takim pomyśle - http://www.takapaka.pl/Produkt/1242/bombowe_szklanki ?  
    • Przez Dżersej
      plagiat.jpg

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Tak, w wyjatkowych sytuacji mozna tak zrobic ale to tylko i wylacznie decyzja dziekana.
    • Dzień dobry Obecnie jestem studentką 2 roku, ale może zacznę od początku jak do tego doszło. W ubiegłym roku akademickim byłam warunkowo na 3 roku, ponieważ nie zaliczyłam jednego egzaminu na 2 roku. Niestety w wyniku różnych zdarzeń losowych, m. in. również pandemii też nie udało mi się zdać tego egzaminu. We wrześniu tego roku złożyłam wniosek o powtarzanie roku, który został zaakceptowany przez dziekana. W wyniku czego zostałam cofnięta na 2 rok studiów i muszę powtórzyć IV semestr (jeden przedmiot). Na szczęście pozostałe egzaminy zarówno z 2 jak i z 3 roku mam zdane. Ale jestem trochę załamana... miałam być na 4 roku a teraz jestem na 2 roku i nie do końca wiem jak to wszystko się potoczy. Chciałam zapytać czy jeśli udałoby mi się w tym roku zdać egzamin z powtarzanego przedmiotu, to istnieje możliwość składania wniosku do dziekana o przywrócenie na 4 rok studiów (VII semestr)? Tak naprawdę ten 3 rok mam zaliczony i po prostu musiałabym go przeczekać po czym wrócić normalnie na studia za rok. Ewentualnie za zgodą dziekana realizować niektóre wybrane przedmioty z 4 roku. Dziękuję za odpowiedź.     
    • Po co te nerwy? Warto prostować pewne zwyczajowe określenia przed osobami niewtajemniczonymi m.in. po to, by nie miały potem przekonania, że taki wybór skutkuje jedynie zobowiązaniami. Przypominam, że nie jest to forum żołnierzy ani kandydatów na nich, a poruszane tutaj kwestie nierzadko należą do wprost trywialnych. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.