Skocz do zawartości
Łukasz

Dlaczego warto wybrać studia niestacjonarne

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu z Was studia niestacjonarne traktuje jako drugi wybór. Moim zdaniem studia te dają możliwość złapania jak najwięcej doświadczenia. Dzięki temu po 5 latach jesteśmy na rynku pracy dobrze widziani. 

Tutaj artykuł:

http://www.studia.net/zaoczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kinga/
      Witam. Dostałam się na kierunek architektura na uczelni w Gdańsku i Krakowie. Niestety ciężko mi wybrać, dlatego proszę o radę. PG czy PK? 

Dodam, że mieszkam w okolicy Krakowa
    • Przez Julia111
      Witam wszystkich! Dostałam się na mechatronikę na Politechnikę Wrocławską oraz na automatykę i robotykę na Politechnikę Śląską. Zastanawiam się co wybrać, która uczelnia ma wyższy poziom nauczania oraz który kierunek studiów daje mi większe możliwości rozwoju. Dziękuję za odpowiedzi!
    • Przez Wiktoria__
      Bardzo proszę o pomoc, pilne!!
      Gdzie od października 2021 roku w Warszawie, mogę studiować kierunek praca socjalna zaocznie?
      Dziękuję za pomoc
    • Przez dora110
      Mam kilka pytań, a mianowicie:
      1. Gdy ma się licencjat z czegoś innego i magisterkę z czegoś innego, to pracodawca patrzy tylko na to z czego ma się magisterkę, czy patrzy też na licencjat?
      2. Czy pracodawca patrzy na nazwę uczelni?
      3. Czy pracodawca patrzy na to, czy skończyliśmy studia stacjonarne czy zaoczne?

• Przez Prawnik1lvl
      Łatwo przepisać się ze studiów niestacjonarnych na stacjonarne? Pierwszy rok studiowałem zaocznie, a od przyszłego chciałbym już iść na stacjonarne.
      Ciężko się przepisać na stacjo na tą samą uczelnię?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Myślę, że bez problemu możesz tak zrobić. Tylko wybierz studia jednolite magisterskie z psychologii.  To dobry pomysł.
    • Hej! Zawsze chciałam studiować za granicą, poznawać nowe kultury, szkolić język, zbierać doświadczenia. Pisałam maturę w 2020 roku i zdecydowałam się na studia w Anglii. Kosztują baardzo dużo, w roku 2020/21 w całości odbyły się online. Muszę przyznać, że lekko żałuję tej decyzji bo mam wrażenie, że to zmarnowane pieniądze. Jestem na kierunku biznesowym, zajęć mam z 9h tygodniowo także bardzo mało. Dużo czasu wolnego sprawiło, że byłam jakby zagubiona przez cały ten rok. Nie jestem do końca pewna, czy biznes jest dla mnie, wybrałam go trochę ze względu na to, że myślałam że nie będzie ciężko z pracą. Interesuje mnie natomist psychologia, myślę że odnalazłabym się na tym kierunku. Rodzice chcą żebym dokończyła te studia w Anglii. Mój tamtejszy uniwerek powiedział, że studia znowu będą online, a zajęć to mam mieć chyba jeszcze mniej niż miałam do tej pory. Mogłabym więc rozpocząć studia psychologiczne w Polsce i po roku wziąć dziekankę, wrócić do Anglii na rok i skończyć licencjat a potem ponownie do Polski skończyć psychologię. Czy myślicie, że jest to warte zachodu? Czy warto studiować i psychologię i biznes i poświęcić rok studiowania za granicą na tę właśnie psychologię? Wiem, że to skomplikowane, ale co sądzicie? Nie mam się kogo poradzić
    • Filologia angielska ogólnie w naszym kraju ma wysoki poziom.  Czy będzie przeskok. Tak, czy możesz się do niego przystosować? Tak. Musisz być systematyczny. Zdecydowanie polecam UJ. 
    • Cześć, Przychodzę do Was z prośbą o radę, pomoc w zdecydowaniu się na jaką uczelnię powinienem pójść, żeby studiować filologię angielską 2 stopnia. Może zacznę od tego, że jestem absolwentem filologii angielskiej, studia licencjackie, na UJK w Kielcach. Złożyłem "papiery" na trzy uniwersytety i na wszystkie się dostałem. Są to: UŁ w Łodzi, UJ w Krakowie oraz KUL w Lublinie. UŁ od razu odrzuciłem, ponieważ złożyłem tam na wypadek niedostania się na pozostałe dwie uczelnie, więc mam dylemat pomiędzy KUL a UJ. Mój dylemat wiąże się z kilkoma rzeczami. Po pierwsze, nie wiem jaki poziom jest na KUL. UJ wiem, że jest jednym z najlepszych uniwersytetów w Polsce, jednak nie wiem jak to jest z KUL, jeśli chodzi o filologię angielską 2 stopnia, bo słyszałem, że na filologii angielskiego 1 stopnia poziom jest całkiem przyzwoity. Drugi problem jest taki, że nie wiem czy dam radę na UJ. Jestem absolwentem dosyć przeciętnego uniwersytety i boję się, że brakuje mi pewnych umiejętności bądź wiedzy, żeby być w stanie ukończyć studia magisterskie na UJ. Może ktoś z Was studiował filologię angielską 2 stopnia na KULu albo UJ i jest w stanie się wypowiedzieć, doradzić który uniwersytet powinienem wybrać.   Pozdrawiam.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.