Skocz do zawartości
Yorish

Medycyna na UWM

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać kogoś o to, jak wygląda kierunek lekarski na UWM. Ciężko przejść egzaminy? Uczelnia prostudencka? Dlaczego warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dlaczego Nie warto? Jedyna medycyna w województwie. UWM to świetny kampus i fantastyczny ośrodek studencki. Po prostu warto. Poziom nie jest najgorszy a kierunek bardzo trudny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już zależy jakie uczelnie masz do wyboru. Chyba od tego powinna zależeć decyzja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Olsztyn to dobra uczelnia, medycyna tam jest młoda, ale już wypuściła chyba dwa roczniki absolwentów i sobie radzą. Pytanie, czy chcesz się na weekendy czy święta tłuc pół doby do małopolski ;) Bo nawet najbardziej tęskniący za wolnością i samodzielnością twardziele po jakimś czasie tuptają po ałoiki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez yourneutrality
      Czy są tu osoby studiujące dietetykę na UWM, albo czy ktoś się tam wybiera w tym roku? Czy jest tam bardzo trudno? Jak wyglądają zajęcia? Jacy są wykładowcy? Chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej 
    • Przez mimi98
      Jaki kierunek studiów byłby najbardziej odpowiedni, jeśli rozważa się w przyszłości pracę w branży farmaceutycznej (monitor badań klinicznych, rejestracja leków, monitorowanie działań niepożądanych leków); medycyna czy farmacja? Który z nich daje większe szanse na zdobycie takiego stanowiska?
    • Przez yourneutrality
      Cześć  Czy są tu osoby, które studiują, bądź będą studiowały pedagogikę wczesnej edukacji na UWM? Zależałoby mi na tym, aby dowiedzieć się ile mniej więcej potrzeba punktów żeby się dostać, czy mam jakiekolwiek szanse w II turze.
    • Przez sabuliga
      Czy rachunkowosc i zarzadzanie finansami na uwm na II stopniu to jest to samo co fir na innych uczelniach?
    • Przez Ang
      Witam. Czy można poprawiać pierwszy rok  na medycynie ?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• A po co Ci dwa kierunki? Co to daje wg Ciebie? Zdajesz sobie sprawę że w 3 roku wypadają Ci wówczas 2 pracę licencjackie.  To nie jest dobry pomysł. Nawet nie polecam gdy robi się rok po roku a co dopiero równocześnie. Masz jeszcze studia II stopnia i studia podyplomowe więc jest w czym wybierać.
    • BW sobie odpuść. To nie to co myślisz.  Na zarządzaniu jest matematyka i statystyka jako 2 przedmioty ściśle związane. Inne przedmioty ja tylko wykorzystuja. Można zdać jeśli jest się systematycznym.
    • Witam, przymierzam się do studiów i chciałem zapytać o kierunek zarządzanie, jak jest tam z matematyką ? Przedmioty które są związane z matematyką na tej uczelni to rachunkowość i dokumentacja finansowa oraz analiza ekonomiczno-finansowa. Czy ktoś kto miał 50% z matematyki podstawowej na maturze sobie poradzi ? Przyznam, że nie lubię matematyki za to od zawsze interesuje się elektroniką, komputerami, ogólnym dłubaniem w sprzęcie, niestety jestem za mierny z matematyki na jakiekolwiek studia inżynierskie, ( zanim ktoś powie, że matmy można się zawsze nauczyć - no niestety ja próbowałem, ale takie przedmioty jak matematyka dyskretna itp są daleko poza moim zasięgiem ). Mam już 24 lata i duże braki w matematyce, których nie nadrobię w kilka miesięcy, dlatego szukam jakiejś alternatywy, czegoś co przyda mi się może do prowadzenia własnej działalności, biznesu. Myślałem także nad bezpieczeństwem wewnętrznym i specjalności cyberbezpieczeństwo, ale nie jestem do końca przekonany, plusem jest brak matmy, ale szczerze mówiąc interesuje mnie bardziej sama specjalność cyberbezpieczeństwo niż sam kierunek. Liczę na dobrą duszę, która coś poradzi, podpowie. Dzięki
    • Witam. Wraz z ogłoszeniem list zakwalifikowanych na studia zmierzyłam się z dylematem. Mianowicie, dostałam się na dwa kierunki: dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz kulturoznawstwo. Zwracam się do studentów, którzy studiowali również dwa kierunki równocześnie (może akurat te dwa?). Jakie są Wasze refleksje? Polecacie takie rozwiązanie czy też nie?   G.B.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.