Skocz do zawartości
  • Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kamil785
      Witam, 
      Sprawa wygląda tak, że jestem studentem trzeciego roku prawa na Uniwersytecie Lipskim. Chciałbym wiedzieć czy możliwe jest przeniesienie się na Uniwersytet Wrocławski. Dodam jeszcze, że chciałbym się przenieść na semestr letni. Jakie są szanse powodzenia takiego przesięwzięcia?
    • Przez adrians162
      Witam, czy mam szansę dostać się na politechnikę lubelską/umcs w Lublinie z takimi wynikami? Matematyka poziom podstawowy 60%, matematyka poziom rozszerzony 50% j,angielski poziom podstawowy 84%(choć wiem że najbardziej brana pod uwage jest matematyka/informatyka). Tak to wygląda..a więc czy jest szansa,czy ciężko jest się teraz dostać na kierunek informatyczny ??

Rozumiem, że na stronie szkoły są informacje dot.rekrutacji ale liczę również na opinie ludzi, którzy już studiują/mają pojęcie jak to jest z dostaniem się na uczelnie..proszę o zrozumienie i z góry dziękuję!:)
    • Przez Bartek2018
      Siemka
      Mam dylemat co do wyboru kierunku studiów, waham się pomiędzy informatyka stosowana i systemi pomiarowymi na wydziałem fizyki i astronomii na UWr a cyberbezpieczeństwem na wydziale Elektorniki na PWr
      Ktoś jakieś opinie co do jakości tych kierunków i zapotrzebowaniu na ich absolwentów?
    • Przez ad13
      Witam, w październiku zaczynam studia i mam wielki dylemat. 
      interesuję się lotnictwem od kiedy pamiętam, zawsze chciałem zostać pilotem, a teraz mam szansę studiować lotnictwo i kosmonautykę na politechnice poznańskiej.
      Problem w tym, że studia te są tylko jednego stopnia, funkcjonują od 2016 roku, więc nie wiem jak wygląda poziom nauczania a ponadto interesuje mnie w nich w sumie tylko specjalizacja pilotaż, na którą trudno się dostać.
      Moją drugą opcją, na którą się dostałem jest Automatyka i Robotyka na Wydziale Informatycznym, co prawda się tym nigdy nie interesowałem, ale poczytałem, że są po tym fajne perspektywy i wgl.

Moje pytanie brzmi więc co wybrać, byłbym wdzięczny za każdą pomoc. 
    • Przez Julciax
      Hej, Chcialabym aby ktoś udzielił mi informacji. Bylabym wdzięczna za kazde info:
      1) jakie sa realne szanse dostania się na Politechnikę Warszawską oraz Poznańską - takie minimum na ile trzeba zdać ?(zdaję matematykę rozszerzoną i ang rozszerzony, poziom rysunku raczej średni, chodze na kurs, ale orłem nie jestem)
      2) Jak wygladaja egzaminy wstępne na tych uczelniach, czy tematy sa bardzo trudne, czy jest duzo z wyobraźni?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.