Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na bezpłatny WEBINAR kierunku Prawo i Finanse.

12 lipca 2017, godz. 18:00

Wyślij mail na adres: pif@kozminski.edu.pl, aby otrzymać dostęp do bezpłatnego webinaru i dowiedzieć się więcej o studiach! Porozmawiaj z opiekunami merytorycznymi programu dr Mateuszem Woińskim (prawo) i doc. dr Sławomirem Wymysłowskim (finanse i rachunkowość).

Prawo i Finanse to program dla ambitnych i niebojących się wyzwań. Dla chcących osiągnąć więcej i zyskać przewagę na rynku pracy.
Student programu PRAWO I FINANSE będzie realizował dwie unikalne specjalności:

• na kierunku prawo – PRAWO GOSPODARCZE
  • na kierunku finanse i rachunkowość – DORADZTWO FINANSOWE

UNIKATOWE POŁĄCZENIE 
Oprócz solidnego przygotowania do wybranej aplikacji prawniczej, a co za tym idzie do jednego z klasycznych zawodów prawniczych studia pozwolą zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu  finansów i rachunkowości, niezbędne w nowoczesnym biznesie.
POD OPIEKĄ TUTORA 
Od pierwszego roku student  zostaje pod opieką  pracownika naukowo-dydaktycznego. Tutor będzie pomagał we wszystkich sprawach związanych z organizowaniem i koordynacją toku studiów, a także wyborem przedmiotów uwzględniających i indywidualne potrzeby, i preferencje studentów.
UMIĘDZYNARODOWIENIE I BIZNESOWY PROFIL 
Program kładzie szczególny nacisk na problemy międzynarodowe, prawnoporównawcze i gospodarcze. Taki profil studiów ułatwi karierę na międzynarodowym rynku pracy.
PRZEPUSTKA DO KARIERY 
Ukończenie elitarnych studiów dwukierunkowych PRAWO I FINANSE daje ogromną przewagę na rynku pracy. Możesz być prawnikiem, który doskonale rozumie biznes, bądź biznesmenem ze świetną znajomością prawa. Niezależnie, jaką drogę wybierzesz, Twój dyplom będzie przepustką do kariery.
INNOWACYJNE METODY NAUCZANIA 
Zasadniczą formą prowadzenia zajęć już od I roku studiów są seminaria, konwersatoria, symulacje i warsztaty prowadzone w małych grupach przez wykładowców będących praktykami.
DWA DYPLOMY 
Absolwent otrzyma dwa dyplomy ukończenia studiów - dyplom magistra prawa i licencjata finansów i rachunkowości.

Więcej info o programie: Prawo i Finanse.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Licealista520)
      Cześć, kończę liceum i mam indeks na różne uczelnie, między innymi na SGH. Zastanawiam się czy warto, oraz mam parę pytań. Czy faktycznie są takie dobre perspektywy (np. po fir)? Jakie są zarobki po studiach? Czy łatwo wyjechać na erasmusa np. do Azji? 

Proszę, piszcie tutaj albo na adres: 

Dzięki za odpowiedzi
    • Przez Licealista520)
      Cześć, kończę liceum i mam indeks na różne uczelnie, między innymi na SGH i na UW, np. na prawo, które także mnie interesuje. Czy da się połączyć te dwa kierunki? Czy jest to możliwe? Czy jest dogodny dojazd z budynku SGH na stare miasto? Czy takie połączenie może realnie zwiększyć zarobki w przyszłości?

Jeżeli ktoś ma jakieś informacje, albo sam tak studiuje to proszę, piszcie tutaj albo na adres: 

Dzięki za odpowiedzi 
    • Przez Kxpl
      Cześć, 
      Man pytanie. Jestem w technikum na kierunku technik informatyk w dość małym mieście. Po liceum zamierzam iść na studia w Warszawie, i tu 1 pytanie
      1. Gdzie mogę najlepiej iść na studia informatyczne w Warszawie poza wat? 
      2. Czy sie opłaca
      3. Jaka dzielnica? Według mnie chyba Mokotów lub Żoliborz
      4. Jakie mniej więcej są koszty utrzymania
      Dzięki za odpowiedzi, dodam że chce się przenieść na stałe. 

• Przez Zurix11
      Błagam o pomoc...Hej, jestem studentką logistyki w Lublinie kończę obecnie drugi rok. Wyjechałam do tego miasta za swoim wtedy ówczesnym chłopakiem oraz poszłam na te studia ze względu na niego. Teraz gdy już od ponad roku nie jesteśmy razem zdałam sobie sprawę jaki błąd popełniłam. Nienawidzę tych studiów już od pierwszego semestru a o mieście nie wspomnę (przepraszam fanów Lublina źle mi się kojarzy)... Jednak po rozmowie z rodzicami przekonali mnie bym została chociaż pierwszy rok. Zostałam, zdałam poprzez różne "sposoby", niestety teraz jak jest wszystko stacjonarnie jest mi strasznie ciężko. Przedmioty mnie nie interesują, praktycznie nie wiem co się tam dzieje, nauka tego sprawia że chce mi się płakać. Byłam na praktykach w centrum logistycznym, szczerze to mi się nie podobało, nie nadaje się do stresowych sytuacji. Jestem po liceum na profilu prawno-językowym, nienawidzę matematyki mimo, że zawsze miałam z niej dobre stopnie. Kompletnie nie umiem się dogadać z ludźmi z roku, którzy rywalizują ze sobą i nawet wyśmiewają się ze mnie przez to że mam problemy z zrozumieniem niektórych tematów i nie chcą pomóc. Płakać mi się chce na myśl że mam tam iść. Miałam się przenieść na semestrze jednak rodzice grozili mi że mi nie dadzą pieniedzy na utrzymanie, dlatego zrezygnowałam. Czuje że się do tego nie nadaje, dobrze wiem że jestem dobra w sprzedaży, handlu, prawie i psychologii. Od niedawna pracuje w firmie ubezpieczeniowej i strasznie mnie to interesuje, poznałam mega ludzi, jednak rodzice dzwonią i mówią masz się uczyć bo coś tam coś tam ... Szczerze ja naprawdę przestałam się uczyć rozpoczynając te studia... Tęsknię za prawem i psychologia której uczyłam się na kółkach i w szkole... Czuje że zmarnowałam sobie życie i nie wiem co robić. Mam ochotę zrezygnować lub iść na studia zaoczne i spróbować swoich sił na prawie lub psychologii bo wiem że to mnie interesuje ale boje się reakcji rodziców oraz tego że jestem 2 lata w plecy...powoli wpadam w jakąś depresję i nie wiem czy dam radę to dalej pociągnąć ...błagam o pomoc

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam. Mam pytanie , ponieważ kończę 8 klasę i chce się wybrać do technikum nr10 we Wrocławiu na kierunek technik mechatronik . Chciałbym się dowiedzieć czy jak dobrze napisze maturę to mam szanse się dostać na Politechnikę Wrocławską i studiować kierunek związany z mechatroniką ? Z góry dziękuję za odpowiedź .
    • My sprzedaliśmy samochód na skupie samochodów używanych, bo przez kilka miesięcy nikt nie był zainteresowany zakupem. Przyjeżdżali tylko ludzie, umawiali się na jazde probna itd, a potem nie kupowali :( Duzo z tym zabawy było a nie mamy czasu na to. Podjechaliśmy na skup w Rumii w woj. pomorskim  https://e-skupaut.com/ a wróciliśmy bez auta :D Zaproponowali dobrą cenę, żal byłoby nie skorzystać.   
    • Jak uważacie, czy z 75% z matematyki rozszerzonej i 96% z angielskiego rozszerzonego mam szansę dostać się na informatykę i ekonometrię na UW?
    • Witam, obecnie jestem studentem I roku zarządzania. Mam spore problemy z matematyką. W liceum poziom mojej matematyki był niski/średni i część zagadnień, które według prowadzącego powinienem znać już ze szkoły średniej jest dla mnie obca. Z tego względu zastanawiam się nad zmianą kierunku. Pytanie czy jest sens? Czy statystyka i ekonometria w następnych latach będą jeszcze trudniejsze względem matematyki? 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.