Skocz do zawartości
dvrique

ADMINISTRACJA NA UŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kochani, 

orientuje się ktoś jak wyglądają progi punktowe na administrację w Katowicach na USiu?

Znalazłam w głębokich internetach tylko informacje o prawie, w zeszłym roku próg podobno wyniósł ok.190p/300. 

Ktoś ma informacje jak to wygląda na administracji? 

w rekrutacji wychodzi mi 204 p/300, myślicie że mam szansę? (2 wysoko napisane rozszerzenia i slabiutko matma)

Złożyłam jeszcze papiery na adm. na Politechnice Śląskiej, ale zależy mi bardzo na UŚ :( w środę będą wyniki, ale bardzo się stresuje :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a kto to może wiedzieć...

Dodatkowo w tym roku wiele zmian w finansowaniu uczelni, więc nikt tego nie przewidzi. Dowiesz się w najbliższych dniach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Martyna.q
      Hej, co prawda na wybór kierunku studiów mam jeszcze czas bo maturę zdaję w maju, ale zastanawiam się nad Fizyką medyczną na UŚ w Katowicach stąd mam pytanie, które studiują/ studiowały ten kierunek
      1. Czy warto, jakie są perspektywy pracy?
      2. Na stronie UŚ dowiedziałam się, że pod rekrutacje brane są następujące przedmioty: matematyka, fizyka, informatyka, biologia, chemia i mam pytanie jak wysoko należy zdać maturę
      3. Jaki jest poziom studiów, czy ciężko się utrzymać
    • Przez karolina796
      Hej, potrzebuję pomocy z wyborem szkoły wyższej  Jak uważacie lepiej iść na administrację na Politechnike Warszawską, czy prawo na UMCS lub UMK. Po którym kierunku i szkole mam największe szanse zdobyć dobrą pracę? Czy ktoś z Was studiował na tych uczelniach i mógłby podzielić się opinią? 
      Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. 
      Pozdrawiam 
    • Przez lolds
      Witam! 
      Czy ktoś się orientuje jaki jest próg punktowy na finanse i rachunkowość? Jaki był w tamtym roku? 
      I czy z wynikami z matury z podstaw: polskiego 50%, matematyki 80%, angielskiego 46% i rozszerzona matematyka 40% na jakie kierunki mam szansę się dostać? 
    • Przez Matfizpomoc543
      Potrzebuję porady co do studiów. Studiuję obecnie Inżynierię nanostruktur na UW, jednak zdecydowałam się je rzucić i waham się teraz czy wybrać Finanse na SGGW,” Inżynierię zarządzania” na PW czy może administrację na PW. Obawiam się trochę mechaniki na „inżynierii zarządzania”, ale jednak chyba bardziej pasuje do tego kierunku niż do administracji patrząc na to, że ukończyłam mat-fiz. Macie jakieś doświadczenia z tymi kierunkami? 
    • Przez QaZmLp
      Witam. Wie ktoś jakie były progi punktowe na Automatykę i Robotykę na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach w ostatnich latach? Oczywiście progi nie są jednakowe w każdym roku,  ale ta informacja dałaby jakikolwiek podgląd na sytuację.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.